Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nisa nisa"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 9.03.2009, 21:48

HIC BIRSEYIMSIN

HİÇ BİRŞEYİMSİN

Hiç bir şeyim değilsin artık.O güzel anıları bile kirletip gittin.Her biten güzel şeyin bir hatirası olur.Yok ettin her şeyimizi.Tek hatıran kaldı senden bana
Nefretim..
Sen hiç bir şeyim değilsin artık.Senin için son satırlarım bunlar.Bir tek kelimem bile sana olmuyacak.Tek bir sözümde bile sen geçmiyeceksin.Artık sen bende ölü bile değilsin sen bende sadece hiç bir şeysin.
Helallik dileme boşuna etmicem senden de istemiyorum.Senden hiç bir şey istemiyorum.Sende isteme benden.Kalbimin vermedğini sözlerim veremicek.
ya kalbim ya sözlerim yalan olacak.Senin gibi yalan söyleyemem ben.Ne kalbim söler nede dilim.Ben buyum yıkılmadım ayaktayım başım dimdik karşındayım.
Sadece sana acıyorum üzgünüm.Sen yalanlarınla boğulmaya,yalnızlığınla savaşmaya mahkumsun...Yolun açık olsun git gidebildiğin yere kadar....

DaLGaKiRaN

Orta Düzey

• "DaLGaKiRaN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 13.03.2009, 11:21

Yüreğine Sağlık..