Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

~DJ~MURAT ÖZEL

Orta Düzey

• "~DJ~MURAT ÖZEL" bir erkek
  • Konuyu başlatan "~DJ~MURAT ÖZEL"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 10.08.2008, 15:47

34.AYET

EY MUSA:
SOZLERIMI IYI DINLE BENIM SOYLEDIKLERIM HAKIKATIN TA KENDISIDIR SERIMDEN ZULMUMDEN HILESINDEN CEKISTIRMESINDEN AZGINLIGINDAN VE HASETINDEN INSANLARIN EMIN OLMADIGI BIR KIMSE BANA LAKIYLA IMAN ETMIS DEILDIR
EY MUSA :
BU KITAP RABBINIZDEN GELEN BIR HAKTIR DE DILEGEN IMAN ETSIN DILEYEN ETMESIN CINKU BIZ ZALIMLER ICIN ETRAFI KALIN DUVARLARLA CEVRILI MUTHIS BIR ATES HAZIRLADIK ONLAR SUSUZLUKTAN YANIP SU ISTEDIGI ZAMAN KENDILERINE ERIMIS MADEN TORTUSU GIBI KAYNAR BIR SU VERILECEKTIR BU SUYU ICTIKLERI VAKIT YUZLERI KAVRULACAKTIR O NE FENA ICKIDIR VE CEHHENNEM NE KOTU BIR KONUKLAMA YERIDIR (KEHF29) AYET

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 10.08.2008, 16:57

~DJ~MURAT ÖZEL, Emegine Saglik Güzel PayLasim İçin Tskler