Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

almitra

Acemi

• Konuyu başlatan "almitra"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 8.02.2009, 13:16

Yayın yapıyorum herşey normal fakat ziyaretçilerde sıkıntı

Merhaba arkadaşlar
Radyomda yayın yapabiliyorum portlarım açık ve buraya kadar sıkıntı yok. Fakat gelen dinleyicilere yazma izni verdikten sonra eğer bir müddet hiçbirşey yazmıyorlarsa ya nicklerinin üstü çiziliyor yada sitede oldukları halde görünmüyor. online ziyaretçi sayısı 4 diyor ama isimlere baktığımda 3 kişi var. Sorun nerde olabilir? dilerseniz radyo adresinide yazabilirim. Simdiden teşekkürler

DÜZELTTİM : 23 DEĞİL 3 OLACAKTI :)

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 8.02.2009, 13:25

almitra,

bir süre bir sey yazmayanlarin listeden kaybolma nedeni, designe tool da auto fill userlist isaretli olmamasindan.

sayilara gelince flatcast ssayimindanmi bahsediyorsun, yada sitende bulunan bir ziyaretci sayimindanmi?

flatcast'da (F5) radyona biri girdiginde listede ismi hemen yazar veya cikdiginda hemen düser , fakat sayim biraz yavasdir. 10-30 saniye gecikme olabilir.

almitra

Acemi

• Konuyu başlatan "almitra"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 8.02.2009, 13:34

flatcast sayısından
bi süre yazmadıklarında üstüde çizilior

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 8.02.2009, 16:09

almitra,

Ceren'in yaptığı açıklamanın resimli gösterimi umarım işine yarar.

Not: Bu uygulama penceresini Design Tool (Ayar Modu)nda Chat alanına çift tıklayarak açabilirsin.