Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

matrak

Stajyer

• Konuyu başlatan "matrak"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.04.2008, 20:08

dinleyicilerim radio zor giriyorLar

yayına gelen arkadasLArım bazıLarı dusunce 2 cikez gıremıyor ve soyle bısey var bırı cıkınca oluyo dıgerı gırebılıyor dun ben denedım arkadasımla ben gırdım mı o gıremıyor o gırdımı ben gıremıyorum neden oluyor acaba onceden yokdu boyle bırsey :(

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 28.04.2008, 20:17

AGK oku
aramayi kullan

bunu --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297 veya benzerlerini bul

matrak

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.04.2008, 20:29

tesekkur ederım ama benım mı port acmam Lazım dınLeyıcıLerın mı port acması Lazım yada djlerın mı :(

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 28.04.2008, 20:44

matrak, Yayın yapan dj nin portlari acık olursa rahat yayın yapar ve Yayininda kolay kolay aksama olmaz ;)
Yani Dj iseniz port açmanız şart ;)

matrak

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.04.2008, 20:47

tesekkur ederim ilgiLeriniz icin saygıLar bu sıte ısıde cok zor :D nalet oLsun bu ınsanLik sevgıme :) cok saoLun

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 28.04.2008, 20:48

ya arkadaslar ben bisey soracam...benım portlarım acık dınleyıcılerımde gırebılıyo yanlız benım baska bır sorunum su...
yayındayken 1-2- yada 3 saat sonra ekran tamamen sılınıyor dınleyıcıler sılınıyor sadece bnm temam kalıyor ondada ne dj ısmı kalıyo ne resım falan hıc bıse yok sonra bugun kurcalamak ıstedım bıraz tools a gırıp clear marker dekı renge baktım sımsıyah ve dıger özellıklerde sımsıyahtı yanı kısaca hepsı sılınmıstı bıraz kurcalaya kurcalaya tekrar eskı halıne geldı yanlız tamamen degıl bırazı geldı bırazı sılınmıs olarak kaldı.flatcastın ana temalarını sectım yıne aynı bu sorunu cözen varsa burada paylasalım cunku cogu kısıde oluyo dıger dj lerdede oluyor...bırde benım aklıma ectıvex ın son surumu gelıo olabılırmı acaba hatalı olabılır dıe dusunuyorum

haa bu arada expolerer 6 kullanıyorum fırefox tada denedım aynı oluyor eger tavsıye etmek ısteyen varsa ... tesekkurler

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 28.04.2008, 20:51

DJ_RÜZGAR, Daha önce böyle bir soru sorulmustu Bilgisayarinizin Asırı CPU yükseldiginde bu sorunla karsı karsıya kalırsınız die okumustum sanırım yinede forumu ara bu soru daha önce soruldu cevap bulursun eminim ;)

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 28.04.2008, 20:55

aaa ölemı aradım bulamayınca girdim konuya ama ewet tamam bu aralar cpu cok yuksek tamam ozaman ondansa cok sagol...