Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "<<berdush>>" bir erkek
  • Konuyu başlatan "<<berdush>>"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 10.06.2010, 21:08

yüregimdesin canim..

Yağmurun yeni ıslattığı taze toprağın kokusunu duyduğunda aklına ben gelmek isterim.Yada gözlerin uzaklara daldığında beni düşünmeni...Beni hatırlamak istersen her yeni günle birlikte çıkarım karşına,güneş olur ışığımla aydınlatırım seni.Sokakta oynayan çocukların sesinde,yere düşmüş yaprağın çıtırtısında bulursun beni.
Eğer sen istersen duyduğun her ses beni hatırlatacaktır sana.Sözlerini ezbere bildiğin ve söylemekten asla bıkmadığın şarkı olmak isterim.Sen o şarkıyı değilde beni söylersin o zaman...
Beni görmek istersen hep karşında olurum.Gökyüzündeki beyaz bulutların arasındayım ben.Başını yukarı kaldırman yeterli beni görmen için.Benimle çıkarsın yola her sabah,akşam evine benimle dönersin.Bedenim yanında olamaz ama yüreğim gittiğin her yere gelir seninle.Sen yorulduğunda yorulurum bende .sen oturduğunda oturur,kalktığında kalkarım.
Eğer istersen bütün gece başucunda saçını okşarım sen uyurken...Yüzünde gülümsemeyle uykuya dalışını izlerim. Kaynakwh:
Bana dokunmak istersen ben bir çiceğin yapragında olurum.Elini uzattığın her yerdeyim ben... Kaynakwh:
Sen ise;
Seni görmek,sana dokunmak,seni hissetmek,seni hatırlamak istediğim ve hep kalmanı istediğim yerdesin,

"Yüreğimdesin Canım"

2

Thursday, 10.06.2010, 21:28

paylaşım için teşekkürler berdush :)

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 1.07.2010, 16:35

Güzel bir içten gelen seslenişin serbest yazıya dökümü :rolleyes: Ama kim yazmış?Alıntı mı?Ona göre teşekkür edeceğimde maalesef gene yazmamışsın ;) Ellerine sağlık Berdush :thumbup:

4

Thursday, 1.07.2010, 16:39

yüregine saglık berdush çok anlamlı..