Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek
  • Konuyu başlatan "atilla_ky"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 14.05.2011, 23:44

nick degistirme

s.a
arkadaslar flatcast taki radyomun ismini (nicki) yeni sid almadan degiştirmek istiyorum. atiyorum radyomun ismi deneme 2005 bunu deneme 2010 nasıl yapabilirim. yada degiseiliyormu? bilgileriniz için simdiden teşekkür ediyorum

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 14.05.2011, 23:51

flatcastta nik degisme yok malesef yeniden isim almaniz ve onun üzerinden radyo acmak gerekiyor

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek
  • Konuyu başlatan "atilla_ky"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 15.05.2011, 00:23

flatcastta nik degisme yok malesef yeniden isim almaniz ve onun üzerinden radyo acmak gerekiyor

ilginize cok tesekkür ederim sag olun

4

Saturday, 8.11.2014, 10:44

nic değiştirme

Merhabalar;

Ben Allaturkaa nicim olan tuana3443 nicimi radyomun ismi carpediemfm olarak değiştirmek istiyorum

bu mümkünmü bilmiyorum...denedim araştırdım ama ben yapamadım .bilen arkadaşalrımdan yardım rica ediyorum....

Saygılar;

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 8.11.2014, 12:05

Merhaba,

AllaTurkaa kullanıcı ismi değişimini üyeler kendileri yapamıyorlar.
Yöneticilerimiz gerekli gördükleri durumlarda bu işlemi yapabiliyorlar ama zahmetli bir iş olduğundan bu işlem sadece çok eski ve aktif olan nickler için uygulanıyor.

Yani belirli bir sayıyı aşmış paylaşım ve mesaj sayınız olduğu durumlar da, bu paylaşımları yeni nicke aktarabilmek için Nick değişimi yapılabilir ama sizin Nickinizin kayıt tarihi zaten çok yeni.

Ağustos 2014 kayıtlı bir kaç aylık bir bir nick ve o kadar fazla bir mesaj sayınız da görünmüyor.

Demek oluyor ki yeni bir hesap açarak istediğiniz nicki alabilirsiniz. Fazla bir kaybınız olmayacaktır.

Kolay gelsin.

6

Saturday, 8.11.2014, 12:30

nic değişme

Merhaba,
AllaTurkaa kullanıcı ismi değişimini üyeler kendileri yapamıyorlar.
Yöneticilerimiz gerekli gördükleri durumlarda bu işlemi yapabiliyorlar ama zahmetli bir iş olduğundan bu işlem sadece çok eski ve aktif olan nickler için uygulanıyor.
Merhaba;
Anladım..çok tşk ederim ..sagolun...
Yani belirli bir sayıyı aşmış paylaşım ve mesaj sayınız olduğu durumlar da, bu paylaşımları yeni nicke aktarabilmek için Nick değişimi yapılabilir ama sizin Nickinizin kayıt tarihi zaten çok yeni.
Ağustos 2014 kayıtlı bir kaç aylık bir bir nick ve o kadar fazla bir mesaj sayınız da görünmüyor.
Demek oluyor ki yeni bir hesap açarak istediğiniz nicki alabilirsiniz. Fazla bir kaybınız olmayacaktır.
Kolay gelsin.