Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

bulutbulut

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "bulutbulut"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 21.08.2008, 16:06

Login failed _ USer Already in stream sorunu lütfen yardım

bunu nasıl çözerim bn bnde normal ama arkadaş dj oalrak girince her kezde bnde dahil omak üzere bu hata çıkıyo bn yayın yaptıgımda her kez geliyo anlamış degilim :book:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 21.08.2008, 16:08

bulutbulut, burda denilen su nickin zaten icerde,
sanirim sen admin nicki ile radyoya girmeye calisiyorsun, ama eskiden oldugu gibi artik bu mumkun degil, kendi nickinle girmen gerekiyor..

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 21.08.2008, 16:16

abowwww hehe f5 uçmuş yaf (=

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 21.08.2008, 16:39

eee aslinda 4.16 da ayni radyo nicki ikinci kez girilmez, eskiden admin nicki ile girip djin yazismalarini izlemek yok ;)

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 21.08.2008, 18:37

bulutbulut, radyo kapaliydi o yüzden bendede olucakmi diye merakimi gideremicem ;)

anasayfa'dan gelen ziyaretcilerde oluyorsa, demekki hepsi ayni guest no'suyla kaydoluyor, buda sitenden gelenlere ayni guest no'su verildigi icin oluyor, yani radyo linkinin kodlarini kontrol etmelisin...

bu konu daha öncede olmustu ve kodlari düzelttikten sonra düzeldi bir arkadasin radyosunda...

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 21.08.2008, 20:21

tmm arkadaş haklı flatcast.comda giriş yapmıştım admin olarak radyoya o yüzden giremedim bu sefer oldu ama radyo yine açılmadı bi yazı cıktı port freewall felan ayzıyodu 2 satır bişi portu kapalı desem yok bnmkide kapalı her kez rahatca geliyo yayina ama onda nden bole anlamıış degilim yeni format atmış hatalı kurulum yada eksik yükLemişler windowsu die düşündüm modemi dahi yuklememişler daha :D çözmeye çalışıyorum işte bu arada hazır caps varken yeni yaptıgım tema nasıl olmus baya vaktimi aldı ((= iki konuyu bi konuda soruyorum forum kirliligine hayırr :D

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 21.08.2008, 20:24

bulutbulut, senin portun kapali ise, dj de kapali ise, ve senden baska portu kapali birkac kisi zatenh icerdeyse ve hic portu acik kimse yoksa giremezsin, o yuzden port acmak cok onemli, daima radyoda portu acik olan bir kisinin olmasi gerekicek eger djlerde port sorunu varsa..

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 21.08.2008, 20:26

birde nokta koysan arada, okurken zorlanmayiz ;) :D

port konusunda buraya bi bak, fazla bilgi göz cikarmaz :D Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari - AllaTurkaa

tema'da aslinda hosuma gitti, eger radyo sayfasinda kullandigin temayi kastediyosan, sadece zincirler gercekci olmamis :roll:

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 21.08.2008, 20:34

noktamı oda ne ;D port açmak kafa ütülemekden başka bişi degil ama mecburuz link için saol. ewt zincirler gercekci olmadı bulabildigim zingir brusu sadece oydu mecbur kaldım ama bnmde hoşuma gitti renkler felan bn bile beyendim ;D

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 21.08.2008, 20:36

kih kih :D herkes yapamaz tabii p:
benim photoshop almanca yoksa anlatirdim, bak mesela böyle görünebilirdi : http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…&threadID=11074

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 21.08.2008, 20:46

zaten şu bruslara effect vermede takıldım. sadece klasik renk deiştirebiliyorum. aslında photo shopda yeniyim 1 ay oldu yükleyeli onceden ismimi yazabiliyodum sadece ;D

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 21.08.2008, 20:49

bulutbulut, hazir stilleri nasil kullaniyorsan bir sekil cizmekde, yine o sitilleri kopyalayabilirsin, sonrada brush katmanina yapistir, iste sana renk

layere sag tikla copy layer sec
sonra brush layerini sec ve paste layer yap..

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 21.08.2008, 20:53

bişe anlamadım o sitilleri nasıl kopyalayacagız brush katmanına nasıl yapıştıracagız kafam akrıştı :S

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 21.08.2008, 21:04

ah photoshopum yokki su an resimli anlatim :)
forumda bir yerlerde vardi ama bulursam eklerim..

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 21.08.2008, 21:24

süper olur ya =)