Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "TurkEce/GnL"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 9.11.2012, 16:36

Holstee Manifestosu

Bu senin hayatın.
Ne seviyorsan onu yap ve bunu sıklıkla yap.
Eğer bir şeyi sevmiyorsan, değiştir.
Eğer işini sevmiyorsan, bırak.
Eğer yeterince vaktin yoksa, televizyon izlemeyi kes.
Eğer hayatının aşkını arıyorsan, dur; Sevdiğin işleri yapmaya başladığında seni bekliyor olacak.
Fazla analiz yapmayı kes, hayat basittir. Her son lokmanı yiyip, değerini bildiğinde bütün duygular güzeldir.
Aklını, kollarını ve kalbini yeni şeylere ve insanlara aç, farklılıklarımızla birleşiriz.
Yanında gördüğün ilk insana tutkusunun ne olduğunu sor ve ilham verici hayalini onunla paylaş.
Sık sık seyahat et, kaybolmak kendini bulmana yardım edecek.
Bazı fırsatlar bir kez gelir, onları yakala.
Hayat tanıştığın insanlarla ve yarattığın yeni şeylerle ilgili, bu yüzden çık ve yaratmaya başla.
Hayat kısa. Hayalini yaşa ve tutkunu paylaş.

Holstee Manifestosu

2

Saturday, 10.11.2012, 11:29

Türkece gönül hanım sizi tebrık ederim benim hayat felsefemi aynen yansıtmıssınız bu güzel yazılımla kendi adıma önce tesekür ederim :)
ve bu güzel yazılımı paylastıgınız için şahsınıza tesekür ederim elinize saglık

3

Sunday, 11.11.2012, 18:30

Güzel bir manifetoymuş, paylaştığınız için teşekkürler,umarım uygulayabilirim :D

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 12.11.2012, 07:05

Yorumlara teşekkürler.Evet mümkün olduğunca yapmak gerekiyor çünkü gerçekten yaşam kısa ve yaşamak herşeye rağmen çok güzel.
Yeterki kendine has tavizsiz bir bakışın, duruşun olsun.Seni üzen her şeyden uzaklaşmayı bil ve gülümse ^^

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 13.11.2012, 07:53

Hayat tanıştığın insanlarla ve yarattığın yeni şeylerle ilgili, bu yüzden çık ve yaratmaya başla.
Hayat kısa. Hayalini yaşa ve tutkunu paylaş.

Hayat çok kısa ,göz açıp kapayıncada kadar geçiyor desek sanırım yanlış olmaz..
Hayat içinde geriye dönüp baktığımızda güzel ve kötü anılarımız varsa yaşadığımız her an değerli.Çünki yaşanmışlıklar bu duyguları verebilir.
Hayat ne kadar zor acımaz,ve adil olmasa da herkes hak ettiği ölçüde ve kendince yaşamalı en güzel şekli ile hayatını.
Herkesin umutlarının gerçekleştiği ve bu benim hayatım diyebileciği güzel hayatı olsun dilerim.
Paylaşım için çok tşk ederim.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 13.11.2012, 19:13

Şükürki hayyallerimizde var yaşanacak bir hayatımızda.Kısa evet sınırlar çerçevesinde dahada kısaltıyoruz yada hayallere fazla kapılınca.işte bunun farkına varıp dışarı çıkıp yaratabiliyorsak yaşıyoruz uzun uzadıya doyasıya.Yaratmalıyız ve yaşamalıyız takılmadan bir yerlere, boş şeylere...Teşekkürler yorumlara ^^