Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 15.08.2014, 20:28

Hazarbey Hareketli Temalari- Mavinin Türküs Yeni

HAZARBEY belirtilen dosyaları ekledi:

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 15.08.2014, 20:47

Böyle gifleri görüpte tebrik etmemek benim gibi birine yakışma z de mi? Ellerine sağlık kardeşim.

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 15.08.2014, 21:03

EL EMEĞİNE NURUNA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 15.08.2014, 21:52

Mavi güzelliğini çok güzel aktarıyorsunuz temalarınıza ,kutlarım Hazarbey..
Sadece merak ettiğim için soruyorum..
Bilerek 2 farklı font tercih ettiniz sanırım..???
Çok ta güzel bir tema olmuş,emeğinize çok tşk ediyorum,ellerinize sağlık..

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 15.08.2014, 21:55

süperrr çok begendim.

6

Saturday, 16.08.2014, 11:29

bende fark ettim misafir yazisi farkli ama bu yazi tipi begendim hangi font tipi yazarsan sevinirim ayrica indirim yapmisim ...nedeni kullandin resimi mutluluk yolcu olan bi cifttir. ^^ .emegine saglik hazar paylasim icin tskler

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 16.08.2014, 22:14

Mavilimmm, mavişelim tenhada buluşalım mavilimm :nazar:
harikaa çalışmaa, bizlere yine mavinin güzelligini sunmuşşunuzz tebrik ediyorumm.
emeklerinize saglıkkk
paylaşım adına tşkler

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 17.08.2014, 13:33

HASAN YÖNDEM HEPİMİZE YAKIŞANDA EMEĞE SAYGI DUYMAK TEŞEKKÜRÜMÜZÜ ESİRGEMEMK SİZDE ONU YAPMIŞSINIZ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 17.08.2014, 13:46

EEE TABİ BU KADAR SÜPER TEMACILARIN OLDUĞU BİR SİTEDE HER YAPTIĞINIZ İŞ İNCEDEN İNCEYE GÖZLEMLENİYOR VE EN İNCE BİR DETAYDA GÖZDEN KAÇIRILMIYOR FARKINDAYIM GENELDE ARKADAŞLAR KONULAR ÜZERİNDEKİ YORUMLARINI ÇOK DETAYLI YAZAMIYOLAR HAKLI OLARAK ÇÜNKÜ NE KADAR HOŞ KARŞILARIM DESENİZDE İLLAKİ İNSANIN İÇİNDE UFAKTAOLSA BİR MUTSUZLUK OLUŞUYO BU İNSANIN DOĞASINDA VAR AMA BEN GENELDE AÇIKLAMALARIMDA HEP SÖYLERİM İZLENİMLERİNİZİ AÇIKÇA YAZIN BEN EKSİĞİMİ GÖRMÜŞ OLURUM VEDE ÇOKTA HOŞUMA GİDİYOR AÇIK AÇIK DOBRA DOBRA KONUŞAN ZENOBIA VE DAĞ KIZI YORUMLARINDA TEMADA 2 AYRI FOND KULLANDIĞIMI SORMUŞLAR EVET DOĞRUDUR 2 AYRI FOND KULLANDIM VE BİLEREK YAPTIM BUNU NEDEN DERSENİZ MİSAFİRLER YAZISINDAKİ FOND ÇOK SEVDİĞİM BİR FOND TARZI ONU HEP KULLANMAK İSTİYORUM AMA GENELDE BUNU TEMADA DEĞİLDE E-KART ÇALIŞMALRINDA SIKÇA KULLANIYORUM ÇÜNKÜ BU FOND BOYUT OLARAK KÜÇÜK KULLANILIRSA YAZILARI OKUNMAZ HALE GETİRİYOR ÖZELLİİNDEN DOLAYI BEN İLK OLARAK DİGER BUTON FONDUNUDA AYNISINI YAPTIM AMA YAZIYI KÜÇÜLTÜNCE HEM HOŞ DURMADI HEMDE BAZI HARFLERDEKİ UZALTILMIŞ KUYRUKLAR TEMADA GEREKSİZ YERE YER KAPLADI AMA MİSAFİRLERDE GÜZEL DURDU BU ÜZDEN BENDE DOKUNMADIM GİRİS RENK KALİN BUTON YAZILARINA ONA YAKIN FOND OLARAK O FONDU SEÇTİM BU ARADA HEM DAG KIZININ HEMDE ZENOBİANIN SORUSUNU CEVAPLANDIRMIŞ OLDUM AYRICA DAĞ KIZI FOND UN ADINI SORMUŞSUN*** mussica swache** fondun adı program kapalıydı yazarken inşallah harf hatası yamamışımdır ZENOBIA ve DAG kızı güzel yorumlarınız için çok teşekkü ediyorum herkese iyi çalışmalar diliyorum kalın sağlıcakla

10

Sunday, 17.08.2014, 14:02

tskler hazar güzel bi aciklamasi yapmisin bende acik acik yazmisim resim desem font tipi desem ...dobra dobra acik acik ... na jaa temalarimiz duygularimiza yapiyoruz tekrar emegine saglik kolay gelsin p.s.ins bulurum o tip yazisi

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 17.08.2014, 18:28

Bilgiler için çok tşk ler Hazarbey,Temacı yapacağı her temada özgür ve bağımsız olmalı..

Font ları eleştiri amaçlı sormamıştım,bazen bir font deneriz diğerlerini farklı font ve gözden kaçabilir unuturuz değişmeyi.O bakımdan düşündüm..
Bilerek ve istereyek yapılan her emek alkışlanır sadece..
Tekrar güzel emeğinize çok tşk ler..

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 17.08.2014, 19:04

Hazar yazı fontunu gönderebilirmisin. Netten baktım yanlış indirmişim kurulacak bir program sanıp pc yi karıştırdım

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 17.08.2014, 19:18

eleştri olarak yapmadığnı biliyorum ZENOBIA
zaten belirtmişsin sanırım bilerek yaptın diye bende eleştri olarak kabul etmedim sadece sordugunuz için merakınızı gidereyim diye açıklama yaptım bunu samimi söylüyorum zenobia eleştriye gerçkten açığım eleştirsen bile... birde senin yorumların o kadar gerçekçi geliyoki bana hatta okurken sana defalarca helal olsun şu kadına diyorum ne hissediyosa onu yaziyor yorum yapan tüm arkadaşları gönülden kutluyorum ben kimseye yorum yapmadığım halde fazla onlar bunu benden esirgemiyorlar sagolsunlar benim yorumlarım çok sık olmuyo ama inansinki bana arkadaşlarım yorum bırakan veya çalışmalrını merak ettiğim bütün arkadaşların çalışmalrına bakıyorum zamanım elverdikçe bu yorum yüzünden çok üzdüler beni arkadaşlar kaç kişiyle papaz oldum nedenide kendim nasıl yorum ve eleştrilere açığım diyosam kendimde insanlara yorum ve eleştrilerimi getiriyorum açık açık yazıyorum bunu arkadaşlarımı yermek yaptıklarını küçümsemek için değil onlara yollarında ışık olmak varsa eksikleri görmelerini sglamak inanın 12 yıldır tema yaprım halada eksiklerim çok bunu değil karşımdaki ben bile görüyorum hatta onu bile bile yayaımlıyorum çünkü bazen zamansızlık olduğu kadar olsun dedirtiyor insana ama tabiki çok bariz hatalar arkadaşlar tarafından hemen hissediliyor ve eleştride o zaman geliyo ben bu konuda rahatsız değilim isteyen arkadaş yapıcı olmak kaydıyla istediği eleştiriyi yapsın bana darılmam gücenmem heleki zenobia sen eleştir beni herzaman senin eleştirini görünce ben kızmak yerine aksine gülüyorum neden dersen valla bravo nasılda yakalamış hatamı diyorum ayrıca türk ece arkadaşımda dağ kızıda çok harbi yorumlar yapar biliyorum hele dag kızı hiç acımaz bana hemen anında patlatır suratıma hatamı:)))) çünkü onu temacılıgımın ilk dönemlerinden tanırım vede ben temanın T sindeyken o benden çok fazla mesafe almıştı o indeks yaparke ben indeksin i sinden anlamıyordum yıllar sonra burada karşılaştık kendisiyle sagolsun o almanyada çok uzun yıllardan beri yaşadığı için almanyanın o kurallı yaşama modunda onun eleştrilerini zaman zaman arkadaşların paylaşımlarında görüyorum sakın yanlış anlamsınlar gerçekten o alman kültürüyle ne görüyosa onu kalbinde kötülük düşünmeden özgürce yazabiliyo ben onu çok iyi anliyorum tanıdıgım için inşallah arkadaşlarda anlar farkediyorum bzen itici gibi geliyo arkadaşlara ama ona aldanmasınlar iyi biridir yanlış yapmaz kolay kolay oooof bende yazmam yazmam ama yazarsamda roman yaziyom valla sizleri bu uzun notu okumaya mahkum ettiğim için özür dilerim arkadaşlar napim içimde birikeni yazmadan rahat edemiyorum herkese iyi çalışmalar kolaylıklar diliyorum saygılarımla..... hazarbey...

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 17.08.2014, 20:16

harika bir tema olmuş herzamanki gibi hazarbey ellerine emeğine sağlık

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 18.08.2014, 10:37

emeğine yüreğine sağlık hazarbey gene her zaman ki gibi harikalar yaratmaya devam ediyorsun paylasım adına tesekkürler hazarbey

16

Monday, 18.08.2014, 10:42

HAZAR bey tarzi yine harika emeklerinize sağlik benim rengim .....

Dip Not:kullanan arkadaslar lütfen temayi yapan arkadaslarin isimlerini silmeden kullansinlar.......EMEĞE SAYĞI

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 18.08.2014, 13:36

dj müge begendiğine sevindim çok teşekkürler arkadaşım

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 18.08.2014, 13:37

mavinin tüm güzellikleri dünyanda olsun süslü005 çok teşekkür ediyorum arkadaşım iyi çalışmalar

19

Monday, 18.08.2014, 18:21

emegine saglık Hazarbey,güzel paylasım icin tsk.ederim.

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 22.08.2014, 21:44

Emegine saglik paylasim adina cok tsklr......Harika bir gifli tema olmus