Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

djseker

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "djseker"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 1.02.2009, 14:49

Sifresiz Yayın Alınırmı ?

Slm Ben Sifre Girmeden Yayın Alıyorum Acaba bir bendemi Yoksa başka Alan Arkadaşlar varmi ? yardimcı olursanız sevinirim

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 1.02.2009, 15:59

radyo nickiyle flatcast sitesine giris yaparsan radyo sifresini vermeden yayini acabilirsin!

djseker

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 1.02.2009, 16:22

Şimdi söle deyim benim masa üsdünde kısayol oluşdu ona tıkıyorum öle oluyor
nik üzerinden degil

4

Sunday, 1.02.2009, 16:51

djseker,

şifrenle girdiğin flatcast siteyi masa üstüne kısa yol yaptığında aynı işlemdir işte ha kısa yol yapmışsın veya sık kullanınlara eklemiş ordan açmışsın

ama şu var pc'i kapatıp açınca bu olmaması gerekir diye biliyorum yani şifreniz otomatikman düşmesi lazım

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 1.02.2009, 16:53

Flatcasta senin radyo nickiyle girebilen her dj (yani admin sifresiyle) gerekli kodlari yayindan kopyalama imkani var, eger senden baska admin sifresini bilen biri yoksa, ediselenmene gerek yok.

Edit:

sanirim beratcan yanlis anlamis, benim anladigim kadariyla arkadas böyle birsey kullaniyor!

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=61408#61408

tarifde yazdii gibide , bunu yapabilmek icin, önce admin olarak yayina girmek gerek. ;)

6

Sunday, 1.02.2009, 17:21

cadi-kiz,
evet ben explorer'den şifresini girip masa üstüne kısa yol oluşturup ordan direk giriyor anladım
onun için pc 'i kapatınca şifren düşer demiştim :D

djseker

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 1.02.2009, 20:07

cadi-kiz, Yok ben beratcan, ın dediği gibi alıyorum fakat cıkıs yapınca düşmüyor sifre ortalama 1 aydır yapıyorum tşkler

8

Sunday, 1.02.2009, 20:23

djseker,

bilidiğim kadarıyla Flatcast'stesinde giriş yaptığınızda şifremi ve kullanıcı adımı hatırla veya kaydet seçeneği yok
sanırım siz login olunca logout demeden çıkıyosunuz ama belli bir süre sonra şifre explorer'den düşmesi lazım diye biliyorum

aklıma birde şu ihtimal geliyor bazı programlar vardır sisteme kurulunca forum veya sitelere direk şifre istemeden giriş yapalıbaliyor yani o kurduğunuz program herhangi bir siteye girişte kullanıcı adı ve şifrenizi otomatik kaydına alıyor ve siz tekrar kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek kalmadan siteye online olabiliyosunuz

başka olabilirliği varmı bilmiyorum

flatcast sitesine online olunca birde logout deyip çıkın bakalım yine direk giriş yapabilcekmisiniz