Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

queeN

Profesyonel

• Konuyu başlatan "queeN"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 29.11.2008, 00:14

İhannettir bu sessiz gidişin

Dayanmak ne kadar zormuş hasretine gelmeyecegini ezberletmek bu deli gönüle
canımı yaka yaka beklemekbenim hiç olmayacagını bile bile
Körü körüne sevmek seni hergün binlerce kez ölerek
oysa ki sen gittin bir vedayı esirgeyerek..

Hiç mi iz bırakmadım kalbinde ya da bedeninde?
Senin sıcaklığını hissetmek varken sarılıyorum şimdi buz gibi sensizliğe. Elbet döner umuduyla avutuyorum sadece nefes almak dışında işe yaramayan bu aciz bedeni.. günler geçmek bilmiyor sensiz sevgili(m)
bugün dünden daha çok özledim seni…

Sen gittin ama neden eksilmiyorsun hiç bende? Ve ben neden takılı kaldım gözlerine?

Hayalinle yaşamayı öğreniyorum bugünlerde

Açtığın yaraya tuz basıyorum sürekli… unutmamak için bu yıkan gidişini…

Her günüm aynı tek düzenbirbirini kovalıyor günler şaşırmışım zaten bugün günlerden ne? sahi Çarşamba mı? Salı mı? Bakmıyorum bile takvime yaşamaksa yaşıyorum işte! Hayatım talan olmuş aklım firar da yüreğimi zaten sorma gittiğinden beri ziyan da.

Her telefon sesinde sen diye heyecanlanıp sonrasında kahretsin sözcüğü düğümleniyor boğazıma…. sigarayı çoğalttım bak çıkardım günde üç pakete her dumanda seni çekiyorum ciğerlerime
gidişinin zehrini akıtıyorum içime…

İhanettir bu sessiz gidişin !

Varlığınla doğduğum yokluğunda kahrolduğum yarim ben “SEN SEN” diye ölürken yaşayabiliyor musun sahi sen? Bu deli adamı hiç mi sevemedin?
Bilesin ki gözümden düşen her damla yaş senin yüreğine kan olarak akacak

Yıllar geçse de hiç unutamayacaksın sen beni!
Çünkü hiç kimse benim sevdiğim gibi sevemeyecek seni…

----Ben seni sadece yüreğimle değil aynı zaman da ruhumla sevdim---
---Sende bilirsin ki can bedenden çıksa da ruh asla ölmez…!---

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 29.11.2008, 02:33

Yüregine Saglik..Tskler Paylasim Icin