Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın
  • Konuyu başlatan "melye"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 19.05.2011, 22:32

Marmara'da 5.9 şiddetinde deprem...

Saat 23.16'da İstanbul'da hissedilen deprem meydana geldi. Deprem İstanbul,Yalova ve Tekirdağ'da hissedildi. Depremin merkez üssünün Kütahya olduğu bildirildi.

Merkez üssü Kütahya Simav olan 5,9 şiddetindeki deprem, İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Yalova, Tekirdağ ve Çanakkale'den de hissedildi.

Marmara'da 23:16'da Merkez üssü Kütahya Simav olan 5,9 şiddetindeki deprem, İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir, Yalova, Tekirdağ ve Çanakkale'den de hissedildi. Deprem, İstanbul'un büyük bir bölümünde, Yalova, İzmit, Eskişehir, Ankara, Tekirdağ, Çanakkale ve Bursa'da da hissedildi.

İlk gelen bilgilere göre sarsıntı esnasında panik olan bazı vatandaşlar sokağa çıktı...

Bu arada, ABD Jeolojik Araştırmalar Kurumunun internet sitesindeki verilere göre, Türkiye'nin batı kesiminde meydana gelen depremin merkez üssünün, Kütahya'ya 77, Bursa'ya 121 ve Balıkesir'e 123 kilometre mesafede olduğu belirtildi.
Depremin büyüklüğü 6 olarak verildi.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "melye" (19.05.2011, 22:50)

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 19.05.2011, 22:36

off Rabbim korusunn inşşş :((

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 19.05.2011, 22:41

gecmis olsun, insallah ciddi birsey ve can kaybi yoktur

4

Thursday, 19.05.2011, 22:41

aminnn cnm bu gece uyku yok bize hepimize geçmiş olsun.

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 19.05.2011, 22:47

can kaybı olmaması sevindirici Amin cümlemizi dogal afetlerden korusun RABBİM 99 depreminde hic korkmamıstım cünkü ilk kez depreme şahit olmustum şimdi her an depremin olcagının bilinciyle yaşadıgımızdan en kücük bi sarsıntıdan korkar oldum hakkımızda hayırlısını dilemekten baska yapacak bişey yok:((

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 19.05.2011, 22:49

Çok kötü sallandık :( Salondaki plazma tv devriliyordu kucağımdaki laptop koltuğa düştü..
Tüm site bahçeye fırladık :S Bursada çok sallanmış Kütahya İstanbul ve Bursayı nasıl bu kadar etkiledi anlayamadım :(
Allah yardımcımız olsun Kütahya Simav kaynaklıymış inşallah can kaybı yoktur rabbim sen büyüksün :(

7

Thursday, 19.05.2011, 22:52

Çok kötü sallandık :( Salondaki plazma tv devriliyordu kucağımdaki laptop koltuğa düştü....

sen yazdığında elim ayağım titredi :( çeresizlik ne kötü yarabbim iyi olmana sevindim ece meraak ediyordum:(
büyük gecmiş olsun umarım can kaybı yoktur ;(

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 19.05.2011, 22:57

Ablam bir anda vurdu ve çok şiddetli vurdu.Herşeyi olduğu gibi bırakıp cep telefonlarımız alıp kapıyı açtıkki bütün site aşağıya iniyor dua ede ede ve hafifçe sallama devam etti :(
Allah'ım rabbim sen ne büyüksün işin kötü yanı Bursayı aradım ablam hasta annemle nasıl ağlıyor ;( Annemin yanına koştum anne hadi kelime şehadet getirelim dedim diyor.İndirememki ne olacaksa olacak diyor.Anne kız elele tutuştuk kelime şehadet getirdik diyor ;( Bayağıda uzun sürdü.Artçıları olacakmış bu gece uyku yok bize Allah yardımcımız olsun :(

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 19.05.2011, 23:09

cok gecmis olsun ece, Allah korusun insallah bir daha olmaz.

10

Thursday, 19.05.2011, 23:09

Ablam bir anda vurdu ve çok şiddetli vurdu.

ablam sen asiiii çok kötü sallanıyoruz deprem dedin gittin ama nasıl oldum bennnn ;(
büyük büyük geçmiş olsun dua ediyorum insallah kırılmıştır :(

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 19.05.2011, 23:13

Allah razı olsun ablam inşallah bir daha olmaz ama olacakmış artçıları ve inşallah diğer fayları etkilemez :(
Ben sana onu yazdım asi o anda internette gitti Allah'tan telefonlar kilitlenmedi..
Simav-Kütahya halkına çok geçmiş olsun Allah yar ve yardımcıları olsun :S
İkinci artçı oldu 4,6...

12

Thursday, 19.05.2011, 23:19

amin ablam amin insallah dua en güçlü ilaçtır eminmki çok faydası olucaktır:(
rabbim beterinden korusun:(

• "gizemliyim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 19.05.2011, 23:22

Çok Büyük Gecmis Olsun..ALLAH Yar ve yardımcınız olsun ins.can kaybı olmamıstır .ALLAH Kolylık Versin :'(İNSALLAH Bir daha olmaz..

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 19.05.2011, 23:28

normal gelıyor bana deprem denızlı her zaman sallanıyor :S hele kı 8 ci katta oturuyorsan tamamdir anlatmaya gerek yok yasamak lazım

deprem hıssedılen yerlere gecmıs olsun ..

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 19.05.2011, 23:35

Allah razı olsun ben anlamadım Kütahya kaynaklı Bursa'yı etkiler yakında istanbul'u nasıl bu kadar etkiledi. :huh:
Hadi biz Anadolu yakasıyız yeğenim Avrupa yakasında Kemerburgazda üç katlı binada onlarda çok hissetmiş.
İnşallah halk panik olmasın gibi saçma bir düşünceyle bir şeyler saklanmıyordur :|
Simavda elektrikler ve telefonlar kesikmiş yıkımda var deniliyor depremde 5.7 diye düzeltidi.
İyide 5.7 Kütahyadaki depremde istanbul bu kadar etkilendiyse vay halimize yani....

16

Thursday, 19.05.2011, 23:48

Geçmiş olsun herkese:(

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 19.05.2011, 23:58

sımavda 00.41 saat ıtıbarı ıle 4.5 buyuklugunde yenı deprem olmus
1 kısı deprem panıgı nedenı ıle pencerecen kendını atarakyasamını yıtırdıgını soylenıyor (trt haber)
allah rahmet eylesın aılesıne sabır versın rabbım

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 19.05.2011, 23:58

çok sallandıkçokda korktuk allah kimseye zarar vermesin işh

19

Friday, 20.05.2011, 04:15

Allah razı olsun ben anlamadım Kütahya kaynaklı Bursa'yı etkiler yakında istanbul'u nasıl bu kadar etkiledi. :huh:
Hadi biz Anadolu yakasıyız yeğenim Avrupa yakasında Kemerburgazda üç katlı binada onlarda çok hissetmiş.
İnşallah halk panik olmasın gibi saçma bir düşünceyle bir şeyler saklanmıyordur :|
Simavda elektrikler ve telefonlar kesikmiş yıkımda var deniliyor depremde 5.7 diye düzeltidi.
İyide 5.7 Kütahyadaki depremde istanbul bu kadar etkilendiyse vay halimize yani....

Allah korusun cok gecmis olsun , bu depremlerden biz hic kurtulamaycagiz gibi görünüyor maalesef....
Bu arada Turk ece ablaa Bursayida etkilemismi bir haberin varmi , birine ulasmaya calisiyorum 2 gündür ama nafile , simdi yazdigini görünce
acaba dedim kendime , ondanmidir ;(

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 20.05.2011, 06:34

Günaydın Kaan...
Bursa'dada çok etkili olmuş ama deprem akşam oldu.Bursa çok hissetmiş bir polis memuru camdan atlamış.İnegöl'de 75 yaşında bir kadın kalp krizi geçirip vefat etmiş.Bursa'ya depremin verdiği bir hasar yok şimdilik duyduğum bu.Bende habire ablamları arıyorum ama telefonlar çekiyordu,net gitti geldi.Akşam depremden hemen sonra ben aradım ablamlarla telefonla görüştüm.Allah herkesin yardımcısı olsun ancak merak etme başka bir şey vardır.Sen aramaya devam et ulaşırsın...