Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gece yolcusu

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gece yolcusu"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 16.11.2006, 13:43

Yalan söyledim..

Bazı geceler uyumadan seni düşünüyorum, gözyaşlarım teselli ediyor beni,ağlamak bile o kadar zor ki artık..günün ilk ışıkları durgun bakışlarımı üzerine çekiyor, güneşe darılıyorum,sensiz geçicek bir günü daha haber verdiği için..sözlerin geliyor aklıma,söylediğin herşeyi hatırlıyorum ama en çok da 'unutursun' dediğini..evimizin karşısındaki ilkokuldan gelen neşeli çocuk sesleri beni rahatsız ediyor,dış dünyadan gelen herhangi bir ses ve görüntü gibi..yalnızca güvercinleri görmek ve yağmurun sesini duymak istiyorum çünkü sen yağmurlu bir günde pencereme konan güvercinimdin..korkmuştun,ıslanmıştın,üşümüştün,seni avuçlarımda ısıtıp cesaret verdim ve hiç bir zaman incitmeyeceğimi söyledim,yalan söyledim çünkü kanatlarını kıran ben oldum,yaşamaya hakkım yok ama yaşıyorum..yağmurlu bir günde birlikte yürüyen ve gülen sevgilileri görünce ben ağlıyorum,midem bulanıyor,nefes alamıyorum..unutursun demiştin ya unutmadım,sensiz yaşayamam demiştim ama yalan söyledim,yaşıyorum..

oO_eLif_Oo

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 16.11.2006, 14:19

Süper bir yazi :saril:

BAzen bazi kisileri unutmak zor olsada, hayatin devam ettigini göz
önünde bulundurmak lazim.

paylasimin icin tsklerrr ;)