Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "@OLAYFM_ACELYA@"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 23.12.2008, 20:24

SENİN ADINA

Sana hazırlamıştım ben kendimi,yüreğimi kapatmıştım hayattaki her hüzüntüye kedere.Sağdece sımsıcak tarifi imkansız bir titreme vardı bedenimde sana geliyordum.
Beş yıldır ertelemiştim ben mutluluğu sağdece bugün için bugünü yaşamak adına biriktirmiştim sevinçlerimi
O sevinçler ki onlar yanına geldiğimde seni sarmak adına sana sarılmak adına seni doyasıya koklamak adına Ama Duraksadım!

Yazın ortasında soğuk bir ürperti ile tuttum elini,yüzlerce güzel sözcük vardı yüreğimden sana dökülmek adına...Ama senin dudaklarindan çıkan tek kelime soğukmu soğuk bir Merhaba...
Hani ellerimiz birleştiğinde kimse açamayacaktı onları.Öpücüklere boğacaktık birbirimizi dudaklarımız kuruyacaktı
Hani gözlerimiz birbirimizin gözlerindeki ışıltı ile kamaşacak ay bile parlaklığı ile kıskanacaktı
Hani sağdece bedenimde sen senin yanındada ben olacaktım sahildeki martı çığlıkları çığlıklarımıza karışacaktı

Oysa sen öyle parlaktınki karşımda benim gözlerim kamaştı.Her gözlerime bakışında bir şeyler vardı tahrifi imkansiz gözlerim gözlerinden uzaklaştı
Sanki yıllardır tanıyordum seni beraber yasamıştık bu hayatı.Ama adımlarımı adımlarken adımlarına,biz ikimiz birbirimize yabancılaştık

Sen kapamışken gözlerini gece yarılarında ,ben baş ucunda nöbet tuttum.Tatlı rüyalarını görmek adına
Sabah olmasın istiyordum.O güzel yüzüne gözlerinden kaçmadan doya doya bakmak istiyordum

Yanından ayrılırken ilk ve son, bir defa yüzüne dokunmak istedim.saçlarını okşamak, kokunu taaa cok derinlere bir yere çekmek istedim..Ama başaramadım

Biliyormusun en uzun aşkı ben senle yaşadım.Sana dokunamadan,sana sarılamadan,seni öpemeden,senin deniz kokan gözlerine doya doya özgürce bakamadan
En derin yalnızlıklarımın tanığıda sen oldun.
Hayalin yankılanırken büyük boşlukta
Bir tatlı gülümseme dudaklarımda
Yosun yeşili gözlerinden kopan bakışların
Bütün parlaklığı ile duruyor hala karşımda

UGURAY 11.2007 Güncelerim

DjMaHurGözLüm

Profesyonel

• "DjMaHurGözLüm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 23.12.2008, 20:41

güzel bi yazi yüregine saglik