Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 16.06.2008, 18:12

Boya fırcalarını yükleyemiyorum yardım edermisiniz

Arkadaşlar fotoşo cs3 kullanıyorum burrdaki boya fırcalarını indirdim opne diyorum ama bir hata mesajı cıkıyor diyorki ''çünkü doğru tipte bir belge değildir.İstedeğiniz tamamlanamadı'' diyor ne yapmam gerek yardım edebilirmisiniz

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 16.06.2008, 18:20

by tayfun, öncelikle fircayi secmen gerekiyor .abr dosyasini acmak icin (sol kutudaki seceneklerden firca resmi olanini seciyorsun), üzerini tiklarsan yukardaki cubukta o an secmis oldugun fircayi gösterir (benim photoshop'um almanca)..

üstte gösterilen fircayi degistirmek icin kücük mavi bir ok var onu tikliyorsun ve yeni fircayi yüklemek icin, bende Neue Pinsel laden yaziyor, sendekini kendin bul ;)

dosyalarin aciliyor o kismi tiklarsan, ve .abr photoshop dosyasini tikladiginda yeni fircalari yükleyebiliyorsun ve artik kullanabilirsin

fircalarin nasil calistigini ve neler yapabilecegini kurcalayarak ögrenebilirsin benim gibi :lol:

kolay gelsin :up:

3

Monday, 16.06.2008, 18:26

by tayfun,
Arkadaşım CS3 kullanıyosan bak yapman gereken şu
dosyadaki fırçaları winrarla bu altta yazdığım yolu takip ederek Brushes klasörünün içine alacaksın
daha sonra photsop u açtıktan sonra fırçaları orda görebilirsin altta anlattığım yol daha kolay yapabileceğin bi uygulama şekli

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3\Presets\Brushes

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 17.06.2008, 10:32

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim cok işime yardı