Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Melye"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 6.12.2012, 11:10

İşte Cimbom'un Muhtemel Rakipleri...

Galatasaray'ın rakibi 20 Aralık'ta çekilecek kuralar sonucunda belli olacak.

Şampiyonlar Ligi'nde Braga'yı 2-1 yenen temsilcimiz Galatasaray, H Grubu'nu 2. sırada tamamlayarak son 16'ya kaldı.

Cimbom, bir üst turda gruplarını lider tamamlayan takımlarla karşılaşacak. Galatasaray'ın rakibi 20 Aralık'ta çekilecek kuralar sonucunda belli olacak.

G.SARAY'IN MUHTEMEL RAKİPLERİ

Barcelona, Juventus, Bayern Münih, Paris Saint Germain, Schalke 04, Malaga, Borussia Dortmund

2. SIRADA BİTİRENLER

Galatasaray, Celtic, Shakhtar Donetsk, Valencia, Real Madrid, Milan, Porto, Arsenal

AVRUPA LİGİ'NE GİDENLER

Dinamo Kiev, Olimpiakos, Zenit, Ajax, Cluj, Chelsea, BATE Borisov, Benfica

BURAK: GOL KRALLIĞI HEDEFİM YOK

Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Braga'yı yenerek bir üst tura çıkmalarının ardından yaptığı açıklamada, "Benim gol krallığı hedefim yok. Elimden geldiğince gol atıp takımıma yararlı olmaya çalışıyorum" dedi.

Maçın ardından gazetecilere konuşan Burak Yılmaz, "Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birbirimizi yavaş yavaş tanıyoruz, ben onların özelliklerini, onlar benim özelliklerimi yeni tanıyor. İyi bir takım olma yolunda ilerliyoruz."dedi ve şöyle devam etti:

"Ligde bazı sıkıntılar yaşadık ama belki de konsantrasyonumuzun burada olmasından dolayıydı. Bugünkü maça gelince, biraz atmosferden biraz stattan havaya giremediğimizi düşünüyorum. Kötü başladık ama elimizden bazı şeylerin gittiğini görünce ikinci yarı farklı bir anlayışla sahaya çıktık. Çok iyi oynamadık belki ama biraz kıpırdanıp maçı aldık. Bütün Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Benim gol krallığı hedefim yok. Elimden geldiğince gol atıp takımıma yararlı olmaya çalışıyorum. Ama sadece gol atmak değil attırmak da isterim iyi oynamak isterim"

Diğer Galatasaraylı futbolcular da, maçı kazanarak bir üst tura çıkmanın sevincini yaşadıklarını dile getirdi.