Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gece yolcusu

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gece yolcusu"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 22.09.2006, 11:35

Bu Acı Bitmez...

Evet yine sen yine sen hep sen olacaksın EsMeRiM….Bir gün daha basliyor sensiz…Sesizlik okyanusun ortasında bir sandala benziyor ne kadar kürek çeksem bosa en ufak bir dalgalanmada batan.,rüzgalarin akintilarin istedigi yere giden korumasız bir sandal…Sensizlige alısıyorum ama sana alısmak verken niye senszlige alısıyorum bunu bende bilmiyorum bunun cevabı sende galiba…Gecenin bu saatinde ne yaptığımı biliyormusun EsMeRiM dur sölim…seninle üsküdarda kız kulesinin karsısında oturdğumuz bank vardıya hani sana yüzük takmıstım.Hani sana saatlerce seni seviyorum demistim belki sen hatırlamassın ama ben hiç unutmuyorum…neyse birtanem iste o bankta gece 11 den sabah 4 kadar oturdum ve daha simdi geldim hiç kimse aklımda degildi ne ailem ne dost nede baskası sadece seni düsündüm orda aklımda sadece sen vardım...Orda otururken hep gözlerimden yaslar aktı hep 1 saniyem bile göz yasımsız geçmedi…orda senin kokunu duydum sanki bebek gibi kokan kokunu ve karsımda hayalini gördum evet yemin ederim gördum beni öptün bana sarıldın artık gitmek zorundayım dedin ve gittin…gözlerimi açtğımda herseyin yalan oldğunu gördüm bankta ve delilercene ağlamaya basladım herkez bana bakıyordu o saatte orda ne isi var bu çocuğun niye böyle ağlıyor diye ama içimde kopan fırtınaları bilseler yanıma bile yaklasamazlar…Kimse bilmiyor fırtınalarımı dıstan ölü deniz gibi görüyorlar ama oyle deyill…ne yapsam olmuyor seni unutmak için yaptıklarımı duysan bir inanmazsın…çünkü seni unutmak için ölümü bile denicektim ama Allah korkusu bunu yaptırmadı ve böyle biseyi kimse için yapmıcamı anladım simdi…orda bankta otururken içimden bir ses 2 adım at ve boğazın derin sularına kendini bırak diyordu dellircesinede ağlıyordum ama olmadı ayaklarımı kaldırmak istedim banktan kalkmak istedim ama adete yapısmıstım banka olmadı,olmadı,olmadı….

GÖZYAŞLARIM SENDEN MiRAS BANA ESMERIM

BU HAYAT ÇOK SÜRMEZ BÖYLE...!!!

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 26.06.2008, 20:33

emeginize saglik paylasim icin tskler

• "x..DuyguLaR..PrenSi..x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 1.07.2008, 19:40