Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 13.08.2012, 14:40

Flatcast fcp radyo tema...:Şipşak tema Farkı Farket:...Türkleydi

FARKI FARK EDELIM :) :) :)

Arkadaslar nacizane fikrim Degerlendirme yaparken DIKKAT EDELIM ŞUAN KARSINIZDA YAPMIS OLDUGUM TEMA TAMAMEN HAZIR MALZEMELERI KOPYALA YAPISTIRLA
YAPTIGIM 1 SAAT DE BITIRDIGIM BIR TEMA >>> Bu tip hazır malzeme kullanılmıs temalara bilmeden 5 puanı basıyoruz ve haksız puanlama yapmıs oluyoruz neden mi ?

Emek emek nakış gibi islenmiş TEMALARA bilmeden yaptıgımız haksız degerlendirme bu sekilde oluyor BUNA DIKKAT ÇEKMEK İÇİN YAPTIGIM BIR CALISMA

BU TEMAYA HIC DEGERLENDIRME YAPMAYABILIRSINIZ DE PUAN BEKLEYEREK YAPMADIGIM BIR CALISMA SADECE DIKKAT EDELIM KOLAYCILIKLA YAPILAN TEMALARA

TÖLERANS GÖSTERMEYELIM TAKTIR VE TERCIH TABIKI SIZLERIN SAYGILARIMLA Türkleydi
Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Türkleydi" (13.08.2012, 15:32)

2

Monday, 13.08.2012, 14:49

Evet ablam bende farkındayım öyle temalar zaten körün gözüne çöp batırır gibi oluyor.
Ben burdayım diye bas bas bağırıyor. :1alkis: :1alkis: Doğru söze ne denir. :sapka:

3

Monday, 13.08.2012, 15:15

Abla Seviyorum Seni :D

Söylenilmesi Gereken Ne Varsa Demişssin.
Cesaretin Icin Ayrıca Tesekkurler ;)

4

Monday, 13.08.2012, 15:27

Evet ablam bende farkındayım öyle temalar zaten körün gözüne çöp batırır gibi oluyor.
Ben burdayım diye bas bas bağırıyor. :1alkis: :1alkis: Doğru söze ne denir. :sapka:

Verdigimiz ince ince emekler görülmüyor sadece arkadas kayırma felsefesıyle bosuna verılen 5 ler hazırcılıga destek ve tesvik oluyor
Emek verilenler se arada kaynıyor düsük puanlarla sessizce aglıyor onca göz nuru ve ince emeklerimiz ne yazıkki böyle ASLI MMM :)

5

Monday, 13.08.2012, 15:29

Abla Seviyorum Seni :D

Söylenilmesi Gereken Ne Varsa Demişssin.
Cesaretin Icin Ayrıca Tesekkurler ;)

BIRIMIZIN KRAL CIPLAK DEMESI GEREKIYOR ERSINIM
BENDE BUNA DIKKAT CEKMEK ISTEDIM SADECE ABLACIM :)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 13.08.2012, 15:57

Ben bu temaya dört verdim.Neden? Çünkü renkler uyumlu, dizayn güzel ama butonlar sol tarafta olabilirmiş.Sol taraf boş bir süsleme olmuş.Tema için sol taraf gereksiz bir alan kullanımı diye düşündüm.Gelelim konuya kopyele yapıştırda olsa neticede gerçek ustalar hariç hepimiz hazır kullanmıyormuyuz.Resim gibi,brush gibi...Kendisi çizen bir Boran arkadaşımız vardı şimdide Babush ustamız(Atladığım kişiler varsa özür aklıma ilk gelen iki profosyenel)Haricinde kendisi çizen yapan kim var ? Ha kopyele eğer birini ps' paylaşımını alıp ordan taşıyıp tema yapmaksa onuda ben bilemem.O zaman Ps paylaşımları kaldırılsın,yasaklansın.Bildiklerime zaten düşük puan veriyorum.Birde tabiki destek var ama nasıl destek.Herşeyi o yapıyor usta alıyor bir iki düzeltme yapıp anlatarak,göstererek öğretiyor.Bu desteğide sanırım almayan bir kaç kişidir.Ama hangimiz şu brush olarak eklenen bayanı yada mikrofonu plakları vidaları kendimiz çiziyoruz? O zaman ustalar gibi kendimiz herşeyini çizip yapamıyorsak bizde kopyeciyiz.Ps paylaşımlarını alıp değiştir,renklendirle tema yapan arkadaşlarda kendilerini kandırırlar buda beni ilgilendirmez.Ben temanın kullanımına,görselliğine bakarım.Hazır şablonsa biliyorsam puanını ona göre değiştiririm ancak unutulmasın biz ne grafik değerlendiriyoruz nede program kullanım başarısını biz tema değerlendiriyoruz :1gözkirp: Ellerine sağlık kopyele taşıda olsa güzel olmuş,paylaşıma teşekkürler....

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 13.08.2012, 16:02

Emeklerinize sağlık ... Paylaşım adına teşekkürler....

8

Monday, 13.08.2012, 16:15

Paylaşım için tşkler..

9

Monday, 13.08.2012, 17:24

Ben bu temaya dört verdim.Neden? Çünkü renkler uyumlu, dizayn güzel ama butonlar sol tarafta olabilirmiş.Sol taraf boş bir süsleme olmuş.Tema için sol taraf gereksiz bir alan kullanımı diye düşündüm.Gelelim konuya kopyele yapıştırda olsa neticede gerçek ustalar hariç hepimiz hazır kullanmıyormuyuz.Resim gibi,brush gibi...Kendisi çizen bir Boran arkadaşımız vardı şimdide Babush ustamız(Atladığım kişiler varsa özür aklıma ilk gelen iki profosyenel)Haricinde kendisi çizen yapan kim var ? Ha kopyele eğer birini ps' paylaşımını alıp ordan taşıyıp tema yapmaksa onuda ben bilemem.O zaman Ps paylaşımları kaldırılsın,yasaklansın.Bildiklerime zaten düşük puan veriyorum.Birde tabiki destek var ama nasıl destek.Herşeyi o yapıyor usta alıyor bir iki düzeltme yapıp anlatarak,göstererek öğretiyor.Bu desteğide sanırım almayan bir kaç kişidir.Ama hangimiz şu brush olarak eklenen bayanı yada mikrofonu plakları vidaları kendimiz çiziyoruz? O zaman ustalar gibi kendimiz herşeyini çizip yapamıyorsak bizde kopyeciyiz.Ps paylaşımlarını alıp değiştir,renklendirle tema yapan arkadaşlarda kendilerini kandırırlar buda beni ilgilendirmez.Ben temanın kullanımına,görselliğine bakarım.Hazır şablonsa biliyorsam puanını ona göre değiştiririm ancak unutulmasın biz ne grafik değerlendiriyoruz nede program kullanım başarısını biz tema değerlendiriyoruz Ellerine sağlık kopyele taşıda olsa güzel olmuş,paylaşıma teşekkürler....

Yorumunuz ve düsüncelerınıze saygılıyım gönül hanım tesekür ederim sagolun

10

Monday, 13.08.2012, 17:26

Emeklerinize sağlık ... Paylaşım adına teşekkürler....

Tesekür ederim Poyraz bey sagolun

11

Monday, 13.08.2012, 17:27

Paylaşım için tşkler..

Yorum için tesekürler senem sagolasın

• "я-τüяк_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 13.08.2012, 17:43

Emek veriLmiş oldukçada güzel tasarlanmis bir temaa ; Çok Begendim :1alkis:
Emeqine SaqLik AbLa ; PayLaşım Adına TeşekkürLer..!

13

Monday, 13.08.2012, 17:47

R.Türk Seni çok seviyorum ablacımmmmmm :)
Ömrün hep war olsun insallah kardesim benim :)

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 13.08.2012, 17:58

EVET ABLACIĞIM ÇOK HAKLISIN...BENDE KARŞIYIM HAKSIZLIĞA EMEK VERENİN HAKKI YENİYOR İYİ ETMİŞSİN ABLACIĞIM PAYLAŞIMA SUNDUĞUN İÇİN...PAYLAŞAN YÜREĞİNE TEŞEKKÜRLERİMLE :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :thumbup: :çakçak:

15

Monday, 13.08.2012, 18:03

EVET ABLACIĞIM ÇOK HAKLISIN...BENDE KARŞIYIM HAKSIZLIĞA EMEK VERENİN HAKKI YENİYOR İYİ ETMİŞSİN ABLACIĞIM PAYLAŞIMA SUNDUĞUN İÇİN...PAYLAŞAN YÜREĞİNE TEŞEKKÜRLERİMLE :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

BEN TESEKÜR EDERIM ABLACIM SAGOLASIN ÖZLEMCIM
HAKIKATEN HER ZAMAN ICIN EMEKLER KORUNMALI VE SAVUNULMALI :thumbup:

€bru

Profesyonel

• "€bru" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 13.08.2012, 19:15

kopyala yapıştıra olsa sen bunun dizaynına ve her yerine emek verdin dimi leydimm ben cok sevdim
Ablacım emeklerine saglık paylaşımınız için teşekkür ederim

17

Monday, 13.08.2012, 21:22

ablacim güzel calisma olmus, mazemeyide herkez kullanamiyor, sadece mazeymeyle bitmiyor bu isler, o mazemeler sadece aracdir....

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 13.08.2012, 21:34

ellerine sağlık Leydim görsellik çok güzel hazırda olsa.. bu güne kadar yaptıgım çalışmalarda ilk defa bu gün
tema üstadımız BaBuSh un psd paylaşımından faydalandım onuda saatlerce üzerinde calışarak farklı bişiler yapmaya çalıştım kötü bişi oldugunuda düşünmüyorum öylece kopyala yapistir olmadıgı sürece...

19

Monday, 13.08.2012, 22:16

1 SAATLİK KOPYALA YAPIŞTIRDA OLSA RENK DİZAYN HARİKA NEHİRCİM EMEKLERİNE ELLERİNE SAĞLIK SÖZÜN BİTTİĞİ YER DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

20

Monday, 13.08.2012, 22:24

kopyala yapıştıra olsa sen bunun dizaynına ve her yerine emek verdin dimi leydimm ben cok sevdim
Ablacım emeklerine saglık paylaşımınız için teşekkür ederim

Ben tesekür ederim yorumun için ebrum sagolasın ablacım :)