Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 30.08.2012, 15:33

Flatcast fcp tema ,Ayni Benim Resmim Sanki,Türkleydi VEDA TEMAM

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

richter

Profesyonel

• "richter" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 30.08.2012, 15:44

Paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık :1alkis:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 30.08.2012, 15:57

tam hayırdır ablam ne oldu diecektim aklıma geldi...
bi an korktum tzz

rabbim yolunu açık etsin abla...sağ salim gidip işlerini yolunu koyup hemencik tekrar aramıza dön olurmu...
özletme kendini fazla^^

4

Thursday, 30.08.2012, 15:59

Çalışmalarındaki Sadelik ve Şık'lık Herzaman Ön Planda.
Tarzında Harika Çalışma Olmuş.

Emeğine Sağlık Ablam.
Güzel Paylaşımın Icin Tesekkürler ;)

Hanii ... Keşke Erkek Dj'leride Düşünüp,
Birde Onların Kullanabileceği Tarzdan Temalar Ekleseniz tzz

5

Thursday, 30.08.2012, 16:02

:sapka: Leydi Hnm PaYLaŞım AdıNa Tşk EdeRm Çok GüzeL ÇaLışma oLmuş.KeNdını ÖzLetMe Arada GıcıkLık YaPıYorduk HaKıNı HeLal Et

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 30.08.2012, 16:20

Ablam gider ayak yine yapacağını yapmışsıın :) emeklerine ellerine yüreğine sağlık...Bende bir an Eylem modum gibi hayırdır dedim emme :) sonradan geldi aklıma hayırlı yolculuklar olsun ablam Allah kaza bela vermesin...

kajal

Orta Düzey

• "kajal" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 30.08.2012, 16:28

Emeğinize ve ellerinize sağlık, sade ve hoş bi çalışma olmuş.paylaşım için tşkler.

8

Thursday, 30.08.2012, 16:39

Paylaşım için teşekkürler emeğinize sağlık :1alkis:

Tesekür ederim richter sagolasın eline saglık :)

9

Thursday, 30.08.2012, 16:41

tam hayırdır ablam ne oldu diecektim aklıma geldi...
bi an korktum tzz

rabbim yolunu açık etsin abla...sağ salim gidip işlerini yolunu koyup hemencik tekrar aramıza dön olurmu...
özletme kendini fazla^^

Sagol ablacım allah razı olsun gülüm çok tesekür ederim eylemim :)

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 30.08.2012, 16:44

Veda değil ufak bir ayrılış diyelim Leydim hayirli yolculuklar olsun bu güzel paylaşım içinde cok tşkrler ellerinize yüreğinize sağlık..

11

Thursday, 30.08.2012, 16:44

Çalışmalarındaki Sadelik ve Şık'lık Herzaman Ön Planda.
Tarzında Harika Çalışma Olmuş.

Emeğine Sağlık Ablam.
Güzel Paylaşımın Icin Tesekkürler ;)

Hanii ... Keşke Erkek Dj'leride Düşünüp,
Birde Onların Kullanabileceği Tarzdan Temalar Ekleseniz tzz

Çok haklısın Ersinim bunu mutlaka dikkate alıcam bitanem
beyendıgıne ayrıca çok sevındım ablasının aslanı gönlüne saglık ablacım çok tesekür ederim güzel yorumun için senı hakıkaten çok seviorum ben yaaaa Ersiniiimmm
senı doguran anadan rabbım binkere razı olsun allah saglık sıhat ve uzun ömür versin insallah :)

12

Thursday, 30.08.2012, 16:50

:sapka: Leydi Hnm PaYLaŞım AdıNa Tşk EdeRm Çok GüzeL ÇaLışma oLmuş.KeNdını ÖzLetMe Arada GıcıkLık YaPıYorduk HaKıNı HeLal Et

Helal olsun kadir bey kardesim nedemek tabıki herzaman arada bir kılcıklık yapalım tatlısert didismeler güzel dostlukları dogurur degilmi :1gözkirp: :)
Kul kusursuz olmaz dost da acı sözsüz kalmaz dost olan severde yererde yerıne göre
burda fikir paylasımlarımızla kırılsak bıle mutlaka bir ögreti vardır fikir beyan etmelerımzde ve emin ol her bir yorum yol gösterıcı ve yapıcıdır bizi ufak tefek kırsa bıle
kımsenın kımseden bir düsmanlıgı yada husumeti olmaz burda sadece yorumlarına fikriini de ekler bu kırıcı bıle olsa
onu baskası kırmaması adına bunu yorumlarımıza zaman zaman ekleriz şahsen sürcülisan ettimse affola hakkım varsa tabıki helali hoş olsun kadirbey kardesim saygılaarrr :)

13

Thursday, 30.08.2012, 16:50

senı hakıkaten çok seviorum ben yaaaa

Allah Razı Olsun,
Sevgiler Karşılıklı Ablam :gulver:
Sende Sevildiğini Unutma ;)

senı doguran anadan rabbım binkere razı olsun allah saglık sıhat ve uzun ömür versin insallah

AMİN :hayret:

Islerini Yoluna Koyup Dönmeni ve Bay Dj'lere Özel Temalarını 4 Gözle Bekliyoruz :_)

14

Thursday, 30.08.2012, 16:53

Ablam gider ayak yine yapacağını yapmışsıın :) emeklerine ellerine yüreğine sağlık...Bende bir an Eylem modum gibi hayırdır dedim emme :) sonradan geldi aklıma hayırlı yolculuklar olsun ablam Allah kaza bela vermesin...

Walla ben bişey yapmadım hakim bey masumum ben :D canım şaka bır yana ablacım güzel yorumun için çok tesekür ederim ibrahimim eline gönlüne saglık ablacanım sagolasın anteplim benim :)

15

Thursday, 30.08.2012, 16:55

Emeğinize ve ellerinize sağlık, sade ve hoş bi çalışma olmuş.paylaşım için tşkler.

Ben tesekür ederim güzel yorumun için Kajalım gönlüne saglık canım sagolasın :)

16

Thursday, 30.08.2012, 16:57

Veda değil ufak bir ayrılış diyelim Leydim hayirli yolculuklar olsun bu güzel paylaşım içinde cok tşkrler ellerinize yüreğinize sağlık..

Evet bitanem Cantanem güzel kalplim sahram benim
Sagolasın allah razı olsun senden canım eline saglık güzel arkadasım güzel kardesim benim :)

• "я-τüяк_" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 30.08.2012, 17:14

Çok kuLLanışLı oLmasinin yaninda ; Dizayn oLarak da bu temani Çok begendim Ablam.. :1alkis:
Emeqine SaqLik ; PayLaşım Adına TeşekkürLer..!

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 30.08.2012, 17:18

Emeklerinize sağlık ... Paylaşım adına teşekkürler ...

19

Thursday, 30.08.2012, 18:42

Emeğine sağlık Nehir Ablam hayırlı yolculuklar paylaşım için tsklerr.. :thumbup:

20

Thursday, 30.08.2012, 19:42

Çok kuLLanışLı oLmasinin yaninda ; Dizayn oLarak da bu temani Çok begendim Ablam.. :1alkis:
Emeqine SaqLik ; PayLaşım Adına TeşekkürLer..!

R.Türk beyendigine çok memnun oldum canım kardesim benim
Allah razı olsun ablacım güzel yorumunla beni onure ettin sagolasın eline saglık ben tesekür ederim :)