Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gece yolcusu

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gece yolcusu"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 13.03.2007, 11:44

Aşkından, Aşkımdan Vazgeçme

Taşırım ben hasretin yükünü
Acılarım koynumda sır gibi
Açarım baharda çiçek gibi
Dolarım içine gün gibi

Özlemlerim var sana anlatamadığım hasretim var içimde taşıdığım. Acılarım var yokluğunda her aklıma geldiğinde içimi acıtan kimseye duyurmadığım.Benle yaşayan saklı, gizli dertlerim var.Taşıdığım hasretinin yükü var omuzlarımda. Her sesini duyuşumda, aklıma gelişinde içimde acan çiçekler var.İzin ver bende olayım yanında ve dolayım içine gün gibi.

Yeter ki sen üzülme
Kendine dert etme
Varsın uzasın yollar
Sen aşkımdan vazgeçme

Sen üzülme dert etme kendine bütün yükünü çekerim aşkın.Varsın uzasın zaman, varsın yollar, hasretlik girsin araya. Ertelensin bir süre yaşanacaklar, rafa kaldıralım bir süreliğine herşeyi. Yeter ki sen aşkından, aşkımdan vazgeçme

Karışır hüzünlenirim sen aldırma
Susar dillerim yanarım ben aşkınla
Karışır hüzünlenirim sen aldırma
İçimde taşırım sesini hala

Gözlerim buğulanır hüzün oturur içime sen aldırma. Ben lal ederim dilimi yanarım aşkın ateşiyle. Hüzünlerimi, acılarımı, üzüntülerimi bir birine katarım. Sen aldırma içimde yaşarım yaşanacakları. İçimde taşırım sana ait olanları yeter ki sen aşkından ve aşkımdan vazgeçme.

[stream]http://mp3.kustah.net/Leman%20Sam%20-%20Askimdan%20Vazgecme.mp3[/stream]

GuL PeMBe

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 26.06.2008, 20:50

emeginize saglik paylasim icin tskler

• "x..DuyguLaR..PrenSi..x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 30.06.2008, 15:35

gece yolcusu,
Emegine Saglik Paylasim icin Tskler...Devamini Dilerim..