Giriş yapmadınız.

DJ

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "1ALPEREN"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 3.10.2007, 01:32

DJ

ARKADAŞLAR BILEN VARSA YARDIM ETSIN BENIM TANIMADIGIM BI DJ BI SEKILDE SIFRELERI ELE GECIRMIS SIFRELERI DEGISTIRICEM TABIKI AMA BIR DAHA BÖLE BIRSEY OLURSA O DJ YAYINDAYKEN YAYINI NASIL ALIRIM ONUN ELINDEN YADA RADYOYU NASIL KAPATIRIM BIRDE IKINCI BI RADYOM VAR SORUN OLURSA DIYE SID DEGISMEMEM RAGMEN DINLEYICILER DIGERINE GIDIYOR NEDEN

2

Wednesday, 3.10.2007, 08:39

Eğer dj sadece sid şifresini ele geçirmişse korkacak bir şey yok.

Yapman gereken; Broadcast your area >> Change your streams data >> Sid kısmına gelince yeni password u yaz.

Eğer dj Admin şifresini ele geçirmişse işin biraz zor ;)

Yapman gereken (eğer değişmemişse) Giriş yaptıktan sonra >> Modify user record >> Yeni şifre kısmını doldur.

İkinci radyonun sid numarasını Html kısmından da değişmen gerek. Server den de değiştikten sonra dinleyicilerinin yapması gereken sadece F5 e basmak ;)

Öneri: Dj lere sadece yayın sifresini (Sid şifresini) verin!