Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 5.05.2010, 09:26

** Özledim seni **

Temanin ici giflidir
Beyaz_Gelıncık belirtilen dosyaları ekledi:

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 5.05.2010, 09:34

Evet teman radyomda birlikte bakışıyoruz emeğinle ablası :) Ellerine sağlık,çok güzel olmuş sadece butonlardaki yazıları griylemi yazsaydın acaba diyorum siyahla belirsiz kalmış gibi ;) Güzel temalarını bekliyorum :thumbup: Tercih edileceği görüşündeyim,emeğine paylaşan yüreğine teşekkürlerimle...

Emir_111

Orta Düzey

• "Emir_111" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 5.05.2010, 09:43

Beyaz_Gelıncık : Güzel Bir Çalişma Olmuş .Paylaşiminiz İçi Teşekkürler. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 5.05.2010, 09:55

ablam bende aynısını düşündüm ilk ama...butonlar gri olduğu için bence yazılarda gri boğulurdu arada...
ben butonları pek sefdim...hani eski radyolar vardıya...hepsi ufak ufak eski radyo görünümü verdi bana...
temada genel olarak çok güzel olmuş...
arka fon da çalan müziği duymamazlığa veriom malum durumum :D (birine çok sölerdimde bu şarkıyı)
emeklerine sağlık güzel olmuş...

5

Wednesday, 5.05.2010, 10:00

Bende arkadaslara katiliyorum zaten renkelr benim renklerr ve oldukca kullanisli bir calisma olmus vede cok hos duruyor butonlara gelince tabiki tercih meselesi ama bence butonlarda cok hos duruyor biraz yazilarda beyaz gölgemeyle dahda belirtili olurdu ama geenl olarak cok güzel olmus tebrik ederim seni geelcek calismarinda basarilarinin devamini diliyorum :)

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 5.05.2010, 10:05

Melye ablam bende çok beğendim ancak radyomda butonlarda siyah yazılar karanlık kaldı burdaki gibi durmadı.Gri derkende misafir yazısındaki gibi açık gri acaba dedim yada başak bir şekilde belirginleştirme ;) Yoksa tema güzel ve kullanışlı :thumbup:

7

Wednesday, 5.05.2010, 10:11

bence temalarda erkek resmi hiç hoş durmuyor..siluet olabilir belki.

emeğinize sağlık.

8

Wednesday, 5.05.2010, 10:11

evet bende aynısını söylemek zorundayım resim secimi renkler..hele o sarkı aahhhh ahhhh seni çok ama çok ama çoooook seviyorummm...keske misafirler font rengini diğerlerinede kullansaydın.eminim çok daha kullanışlı bir tema olucaktı:) paylaşım için tesekkürler canım;)basarılarının devamını dilerim...

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 5.05.2010, 10:16

BENİM kafa yeründe deül ablam...şimdi tekrar baktımda herzamanki gibi haklısın vella misafirlerdeki ton hepsine geçse çok daha hoş olurmuş katılıyorum sizlere bende şimdi...ben bu kafamı toparliim dengesüzleştü sankim :P:D

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 5.05.2010, 10:22

BENİM kafa yeründe deül ablam...şimdi tekrar baktımda herzamanki gibi haklısın vella misafirlerdeki ton hepsine geçse çok daha hoş olurmuş katılıyorum sizlere bende şimdi...ben bu kafamı toparliim dengesüzleştü sankim :P:D
Sen benim canımsın,toparlayamıyorsan ben gelip toplarım senin kafacığını :gelgel: Hani özelden yazdım ya işte öyle kapıya bak kapıya :D

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 5.05.2010, 10:24

noldu bişemi vardı ne kafası ben kimim :P haha
hep gözüm kapıda ama yoh :P
zeyneb bizi kovalamadan kaçam ben konuda...diecek noluo gevezeler die :P:D

12

Wednesday, 5.05.2010, 10:25

GONULCANO-MELYE-ASIKARDELEN-ALAKAA-EMIR 111-BLACKLINE35 Hepinıze ayrı ayrı cok tesekkur ederım bu guzel yorumlarınız ıcın :)
elestırılenızıde dıkkate alacagım :)

13

Wednesday, 5.05.2010, 10:26

noldu bişemi vardı ne kafası ben kimim :P haha
hep gözüm kapıda ama yoh :P
zeyneb bizi kovalamadan kaçam ben konuda...diecek noluo gevezeler die :P:D

yok melye neden kovalıyayım siz sohbete devam edın :)

14

Wednesday, 5.05.2010, 10:27

Emegine saglik güzel tema olmus :)

15

Wednesday, 5.05.2010, 10:28

emeğinize sağlık.

Nendemis bu peki ya bayan yada erkek bence degisen bisey yok ya erkek resmi yada bayan resmi zaten Temalarin yüzde 85 bayan resmi, erkekler icin tema üetilmiyor nedense, tavir koydum artik Erkek temasi yapacam bende birazda erkekler yaralansin demi yani :D :D

16

Wednesday, 5.05.2010, 10:31

Emegine saglik güzel tema olmus :)

vok tesekkur ederım yorumunuz ıcın :)

17

Wednesday, 5.05.2010, 10:32

emeğinize sağlık.

Nendemis bu peki ya bayan yada erkek bence degisen bisey yok ya erkek resmi yada bayan resmi zaten Temalarin yüzde 85 bayan resmi, erkekler icin tema üetilmiyor nedense, tavir koydum artik Erkek temasi yapacam bende birazda erkekler yaralansin demi yani :D :D

Haklısın AlaKaa genelde bayanların kullanılacagı temalar yapılıyor :) bende dedım bıraz da erkekler yararlansın temalardan :)

18

Wednesday, 5.05.2010, 10:34

emeğinize sağlık.

emeğinize sağlık.

:D tabiki sen temalarında kullanabilirsin, ama zarif durmuyor, acizane yorumum :D

19

Wednesday, 5.05.2010, 10:37

emeğinize sağlık.

emeğinize sağlık.

:D tabiki sen temalarında kullanabilirsin, ama zarif durmuyor, acizane yorumum :D

o da bır gorus,
erkekler baynlar kadar zarıf degıller ondandır :)

20

Wednesday, 5.05.2010, 10:40

takım elbise giymiş olursa belki :rolleyes: