Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

KANLI VEDA

Orta Düzey

• "KANLI VEDA" bir erkek
  • Konuyu başlatan "KANLI VEDA"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 4.08.2014, 12:48

ask zamanı/ kanlı veda/flastcast fcp tema

KANLI VEDA belirtilen dosyaları ekledi:

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 4.08.2014, 22:15

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİNE SAĞLIK

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 4.08.2014, 22:16

Arada böyle güzel sürprizlerde yapıyorsun,ve çokta güzel oluyor bu sürprizlerin.. :thumbup:
Çok güzellll ben çok beğendim bu temanı,çerçeveli temalarında çok güzel oluyor Tamer bilgine.. :çakçak:
Elelrine sağlık ve bu güzel emeğe çok tşk ediyorum..

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 4.08.2014, 22:59

Emegine saglık paylasım adına cok tsk
Dip Not

Temalarinizda italik yerine Yatik veya Egri Kullanırsanız dahada hos durcaktır fikrim tabikide

5

Monday, 4.08.2014, 22:59

emegine saglık kanlı beda güzel temalar olmus,fakat bu yaptıkların tanıdık tema sablonları gibi,arkadaşların yorumlarına baktım Tamer diye yazıyoranladıgım kadarıyla Tamer olmus kanlı Veda hic gülesim yoktu güldürdünüz beni :)

KANLI VEDA

Orta Düzey

• "KANLI VEDA" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 5.08.2014, 12:21

Yorum beğeni ve desteğiniz için tesekkürler zenobia, kerimcan, by okan ve türkdalgıç
kerimcan kanlı veda nikini kullanmamın sebebi flastcastta benim ilk nikim flastcast dünyası ile kanlı veda ile tanıstım
by okan düsünceniz içintesekkürler ama italik olarak devam edecem ben zaten hepsi aynı seyler herkes biliyor italiğinde yatık veya eğri olduğunu
zenobia arada böyle süprizlerde gelecek

7

Wednesday, 6.08.2014, 20:30

kanli veda bir sey sorar bilirim hazir sablona benziyor görmüstüm ginede hos olmus emeginize saglik paylasim icin tskler

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 7.08.2014, 09:26

evet sanırım, sablonu bende görmüştüm,bizleri aydınlatmak adına yazarsanız sevinirim

emeğinize saglik paylaşım adına tskler

KANLI VEDA

Orta Düzey

• "KANLI VEDA" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 7.08.2014, 10:02

evet dağkızı ve süslü sitelerde hazır sablon ve hazır çerçeve altırda bulunuyor ben diğer temalarda dahi olsun yorumlarımda bu çerçeveyi ben yaptım demedim ki niye aksine konusayım sadece içindeki png ve yazılar bana ait çerçeve kısmını çoğalttım sadece renkler olarak bunada alıntıdır demek yanlıs çünkü alıntıdır demek o çerçevenin üstünde imza olsa denilir bana kalırsa

10

Sunday, 9.11.2014, 19:11

temaniz acilmiyor......