Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 20.11.2008, 21:55

Vista yüklü pc de ses ayarları

Windows vista Ses ayari stereo karistiriciyi acmak icin:(standart vistada bu secenek kapali)

baslat >>> denetim masasi >>> donanim ve ses >>> ses (direk ses yazisinin ustune tiklayin) >>> çikan penceresinden de kayit secenegini secin

söyle bir pencere cikicak

ama sadece mikrofon gözükücek. siz stereo karissimi ni da görmek için sunlary yapin ;

sag tiklayin >>> cikan ufak penceredeki tüm seçenekleri isaretli hale getirin.

böylece resimdeki gibi bir görüntü elde ediceksiniz.

sonra microfon a sag tiklayin ve ''devre disi'' birak diyin.
stereo karisimina sag tıklayip ''etkinlestir'' diyin.
böylece microfonsuz ses ayarini halletmis? olucaksiniz.

bu ses kalitesi ve düzeni hakkinda ince ayar yapmak için ise;

stereo karisimina bir kes tiklayin ve alttan özellikler diyin. çikan pencerede istediginiz ayarlari yapabilirsiniz.

========================================

Mikrofon Sesini Açmak

Vista kullananlar mikrofonu çalıştırma konusunda bazı problemler yaşamakta. Sebep alışılmış butunların yerlerinde olmaması. Bu sorunu aşağıdaki yolla çözebiliriz.

ilk önce Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Ses' i tıklayalım.

OGÜN

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 20.11.2008, 22:08

tşk paylaşım için

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 20.11.2008, 23:05

Tskler Abi Paylasim Icin:)