Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "-CronoS-"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 13.05.2008, 11:07

Youtube videolarındaki sesleri mp3 olarak kaydedin

Youtube videolarındaki sesleri mp3 olarak kaydedin

evet youtube de olmayan mp3 yoktur bunu herkez biliyor üstelik cok eski p3 leri bulmak veya en yeni mp3 you tubede dinlemek mümkün bunları mp3 olarak kaydedebilirsiniz üstelik çok kısa sürede

proğram kullanımı çok basit

BURADAN İNDİRİN

PROĞRAMDAN GÖRÜNTÜ

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 18.05.2008, 17:42

-CronoS-,

1. sundugun program cok faydali olabilir ama resimde yanlis bilgilendirme var ;)
ilk bosluga youtube linki fakat ikinci siradaki boslukta öncelikle browse tiklayip bir dosya secip, isimlendirip ok tiklamamiz gerek
Ücüncü siradada Quality olarak 128 kbps secilmesini öneririm. Flatcast gibi radyolarda upload yaparken (yayin) ses'te sorun cikmaz böylelikle!

2. sundugun ikinci program yasakli sitelere giris icin diyorsun, bunun yasal ve AllaTurkaa kurallarina uygun olduguna eminmisin ;) yetkililerin gözünden kacmis olmali :D

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 3.07.2008, 22:02

Paylasım İcin TskleR Emeğinize Saglık. DAHA ÖNCE KULLANMIŞTIM ÇOK SÜPER BIR PROGRAM TABIKI YOUTUBEYİ TAMAMEN KAPATMAZLARSA :)

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 6.08.2008, 10:21

-CronoS-, YARDIM ICIN TSKLER

adem87

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 2.09.2008, 21:02

tesekur ederim cok iyi paylasim :)

6

Tuesday, 18.11.2008, 15:15

Alıntı sahibi ""ZenNube""

2. sundugun ikinci program yasakli sitelere giris icin diyorsun, bunun yasal ve AllaTurkaa kurallarina uygun olduguna eminmisin ;) yetkililerin gözünden kacmis olmali :D

ayrı bir sayfadan yönlendirme yapılarak yüklenmemiş (yükleme linki kendi sitesine yönleniyor) sitesi yüklettiriyosa bizce sorun yok :up:

F.I.S.T.I.K

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 18.11.2008, 19:52

cokk tsklerr,bende indirdim denedimm gayet guzel bi prg saolll.

masum_serseri

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 18.11.2008, 23:28

güzel bi paylasim olmus,emegine saglik.
program indirmek istemeyenler icin www.v-indir.com adresinden cok kisa sürede yapilabilir ayni islem.üyelik falan gerektirmez,ben sahsen müzik indirme programlari yerine bu adresi kullaniyorum.cok daha hizli.ayrica müzik indirme programlari icin hafiza harcamamis oluyorum..

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 19.11.2008, 00:44

Arkdaslar bence en guzel indirme programi Savepc2 Pro. Programidir.
Her Video sitesinden yani youtube , izlesene vb.
sinirsiz video , mp4 , mp3 3gp vs vs istedigin formata ceviriyor
payasacaktim fakat serilasiz hic calismiyor acabilmen icin illaki serial girmelisin google amca size bulur artik onu kolay gelsin :up: