Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "ASİ DADAŞ"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.02.2009, 17:58

Küçük bir istek

Arkadaşlar yeni üye oldum ve site tek kelime ile flatcast hakkkında 1 numara ama Alla turkanın atli karincasinda sürekli radyolari geziyorum gördüğüm kadari ile dj lerin %75 port sorunu var ve portları kapali oysa Kurallarda yazıyorkı port sorunu olan radyo sıd numarası yazmayın Kısaca yetkili kişilerden izin istiyorum Daha kaliteli hizmet için portlari kapali olan radyolarin sıd numaralarını bildirmek için Saygılar

2

Thursday, 5.02.2009, 18:29

ASİ DADAŞ,

kimin SİD nosunu kime bildirceksiniz sorunuzu anlamadımki ?

• Konuyu başlatan "ASİ DADAŞ"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 5.02.2009, 18:31

Port sorunu olan kişilerin sid numaralarını size bildirnek için

4

Thursday, 5.02.2009, 18:40

ASİ DADAŞ,
arkadaşım ona gerek yokki biz zaten bazan ekli radyolara girip
dj olan arkadaşara gerekli açıklamamızı yapıyoruz

hem bildirseniz ne ne farketcekki bugun kapalı olabilir yarin açar dizelir bizler kapalı gördüğümüzde uyarımızı yapıyoruz

zaten gerektiği yerde uyarılara kurallara uymayan radyoların SİD noları engelleniyor
sonra bu kişisel olaya dönüşür biri bir diğerinin SİD nosunu yazar buraya oda olmaz
Adı üstüne atlı karınca bırkalım binsinler karıncaya biz zaten gerektiği zaman biletsizleri yakalıyoruz uyarımızı açıklamamızı yapıyoruz yine aynı devam ederse ozaman engelleniyor radyosu :up: