Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "****ONUR*****" bir erkek
  • Konuyu başlatan "****ONUR*****"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 28.04.2012, 02:03

Türkiye'de internet çöktü

27 Nisan 2012
Saatler 22.00'i gösterdiği sıralarda Türkiye'de internet çöktü.
Türk Telekom'un alt yapısını kullanan başta TTNET olmak uzere internet servis sağlayıcılarda sorun yaşanırken, internet tüm Türkiye'de koptu. İnternetin neden kesildiğine dair ise herhangi bir bilgi veya açıklama yapılmadı.

Cep telefonlarıyla internet girişiminde bir sorun yaşanmazken sabit hatlarla ilgili sorun yaşanıyor.

(cep telefonu interneti kullanmanin ilk defa faydasini gördüm:) )

haber(mynet)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (28.04.2012, 02:09)

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 28.04.2012, 13:17

Hala dünden beri düzelmemişti bende de ancak şimdigeldi netim..

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 28.04.2012, 13:37

Flatcast'ta dün 1500 yayin ve 11.000 dinleyici 'aniden' demek ki bu yüzden kayboldu :hayret:
Tesekkür ederim Onur bu bilgi icin :çakçak:

*TTNET kullanicilarina ve tüm Türkiye'ye gecmis olsun

4

Saturday, 28.04.2012, 14:44

Bende o mağdurlardan biriyim :)))(ttnet kullanıcısı) Saat 21:00 sıraalrı bir program yüklemiştim dedim bunu yükleyincemi oldu :)) Baktım modemde tek ışık yok.
1 saat gelmedi internet.Tamda o sıraya denk geldim :haha:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 28.04.2012, 14:58

Biz böyle bir sorun yaşamadık (Süperonline) Bu paylaşımından haberi öğrendim,teşekkürler Onur ellerine sağlık ;)

• "****ONUR*****" bir erkek
  • Konuyu başlatan "****ONUR*****"

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 28.04.2012, 20:09

@meral
evet bir anda olmus ve telefon hatları uzerınden gelen internet ve haberlesme gecici sure ulasilamaz hale geldi(ben 3g telefon üzerinden kullandıgım ıcın sorun yasamadım :pardon: )

@kahkahafm
program pc yi çökertti(virüs yedim) sandin ilk aklina gelen format atayim olmustur :D
iyi ki modemi fark etmissin :)

@turkece/gnl
superonline de turktelekomun fiberoptik alt yapisini kullandgi icin onda da gitmesi gerek ama.:pardon:
sorunun ttnet degil de telefon hatlarindan(turktelekom) fiber optik ceviricisi arizasi kaynakli oldugunu ogrendim
türksat fiberoptik alt yapisinda calistigim icin dün gece ariza sayisi binleri gecti:pardon:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 29.04.2012, 08:56

Belkide benim girmediğim saatlere denk geldi çünkü biz bir kesinti yaşamadık :pardon: