Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 22.05.2012, 15:54

flatcast radyo fcp tema // Mavi Güllü Jüri arkadasımızın tavsiyesi üzerine // Türkleydi //

RESMI SOL DA GÖRMEK ISTEYEN ARKADASLARA 2 CI TERCIH DE VAR

SADE ARZU EDEN ARKADASLARIMIZA DA BUYRUN 3 CÜ TERCIH

Bu Temalari Gizem 06 <<< Jüri arkadasımızın istegi üzerine Yapılmıstır Umarım beyenirsiniz ben çok beyendim Kullanan arkadaslarımızz güzel yayınlar dilerim.
Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 22.05.2012, 16:23

NEHİRCİGİM İYİKİDE YAPMIŞIN.. BU RESİM İLE DAHADA HOŞ OLMUŞ HARİKAA GÖRÜNÜYORR.. EMEK VEDE PAYLAŞIM İCİN TSKLER CANIM

3

Tuesday, 22.05.2012, 17:16

abalcim ellerine saglik cok hos olmus buda sen yapancada güzel olmayacakkk

• "gizem06" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 22.05.2012, 20:05

leydim çok tsk ederimmmmmm kırmadıgın için , çok güzellerrr, indirdim hemen ve severek kullanacagım:) emegine yüregine cok tskler

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 22.05.2012, 20:13

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir hanım harika gözüküyorlar kutlarım

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 23.05.2012, 00:30

Ellerinize sağlık güzel olmuş özellikle resim seçimi harika. Kırmızı güllülere yetişemedim hiç değilse buna yazayım ;) Her iki renk kategorisindede tarzınızda kullanışlı güzel temalar olmuş.Nerde görsem TürkLeydiye ait diyeceğim temalardan...Bir tarza sahip olmak gerçekten güzel ve bende ayrı bir artı puan.Çünkü bu o arkadaşın yaratıcılığını gösterir bana.Hatası oyu yorumu beğendisi beğenmedisi hepsi bir yana kendine has bir tarz bu bambaşka bir şeydir ve çok önemlidir gözümde ^^ Emeğini paylaşan yüreğe teşekkürlerimle...

7

Wednesday, 23.05.2012, 00:59

Efsunum canımmm çok sagolasın gülüm ben Tesekür ederim nuryüzlüm benim

8

Wednesday, 23.05.2012, 01:01

Canım nehirim sagolasın gönlü güzelim benim sen beyendinse demek en az hatam kusurum olmus görselligi yakalamısım demektir, Sagolasın ablacım yüregine saglık Tesekür Ederim

bycagaTay

Orta Düzey

• "bycagaTay" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 23.05.2012, 01:03

Türkleydi tema harika olmuş müzik de temaya uygun secilmiş emeklerine saglık paylaşım adına teşekkürler....

10

Wednesday, 23.05.2012, 01:06

Gizemim ben tesekür ederim bitanem sana

zevkler ile renkler tartısılmaz derler ve her arkadasımıza hitab eden çalısmalarımızı bazan düsünemiyoruz ben mesela sen bana bunu hatırlattın ve çok memnun oldum inanki canım sagolasın ve zevkle ve daha güzelıni yapmaya calıstım yattıgım yerde avunuyorum ara sıra simdilik :)

iyiki varsın tekrar tesekür ederim Gizemim :)

11

Wednesday, 23.05.2012, 01:09

Zor beyenen bir arkadasım olarak :) syn atilla kaya dostum, Güzel beyenı ve yorumun için çok tesekür ederim SAGOLASIN :)

12

Wednesday, 23.05.2012, 01:16

Türkece gnl Hanım güzel yorumlarınızla beni çok mutlu ettiniz yürekten Tesekür Ederim Sagolasın Arkadasım

Sizinle aynı düsünceleri paylasıyorum ve bir tema çalısmasına bakıs açılarımız hemen hemen aynı gözlerle bakarız bılirsiniz

Sizin düsünce ve elestiri yada önerilerinize önem verdigimi bilirsiniz , Buda beni herzaman memnun eder :) beyeni ve güzel yorumunuza çok Tesekür ederim beyendiginize sevindim :)

13

Wednesday, 23.05.2012, 01:23

By.Cagatay sizin tema çalısmalarınıza hayran olan bir insan olarak

Nacizane elimden geldigince çok usta yada çok profosyonel olmasamda :)

Kendimce bişiler yapmaya çalısıyorum bende bu sizler tarafından beyenılıyorsa mutlu oluyor bir sonraki temayı daha iyisini daha güzelini yapabılmek için

çok güzel motive oluyorum inanın

Çok Tesekür Ederim Sagolasın Cagatay

14

Wednesday, 23.05.2012, 07:32

Emeğine Sağlık Ablamm,
Paylaşım Icin Tesekkurler.

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 23.05.2012, 08:43

Cok sevdigim bir türküyle sunmussun temayi abla :love:

Diger temandaki kirmizi gülleri maviye dönüstürerek degilde, farkli güller ve farkli düzenlemeler kullanmissin ayni alt yapi üzerinde bile olsa.
Ben gibi tembeller gibi tonlandirmasiyla oynamamis, ayni temayi sunmamissin :kizgulme:

Kutluyorum senin bu ince ayrintilara verdigin önemi ve titizlikle sundugun bu calismalari :çakçak:

16

Wednesday, 23.05.2012, 11:20

Sagolasın Ersinim ben Tesekür ederim ablacım

muhibb_40

Profesyonel

• "muhibb_40" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 23.05.2012, 11:31

Türkleydi kardeşim tema harika olmuş müzik de temaya uygun secilmiş emeklerine saglık paylaşım adına teşekkürler....

18

Wednesday, 23.05.2012, 11:34

Çok sagolasın Tesekür Ederim S.Modum Meralim Beyendigine sevindim ablacım

Evet dedigin gibi ayrıntıları biraz degistirerek farklılık yaratmaya calıstım

Kolay renk tonlamalarla farklılıkları önemsemedigim için

Verilen emek ve görselligin yakalanması benim içinde önemli olan bu s.modum

mutlaka ufal tefek hata ve kusurlarımız olur oluyorda tabiki emek ve görsellık yakalandıgı taktırde şahsen degerlendırmelerımde de bu objektif gözle puanlamalarım olur arkadaslarımıza

Ayrıca sen Tembel degilsin bu sözüne katılmıyorum ablacım sadece fırsat bulamıyor oldugunu biliyorum :)

Herseye ve burdaki hepimize de yetisen yetişebılen bir insansın bırak tema da yapma nasılsa zamanı bol olan bizler senin yerıne ugrasıyoruz

gün gelir bizim gibi zamanın bol oldugunda çok muhtesem temalarını görecegımızden eminim Canım Meralimm.

19

Wednesday, 23.05.2012, 12:39

Çok tesekür ederim muhibb_40 beyendiginize sevindim kardeş sagolasın yüregine saglık.

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 25.06.2012, 03:59

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...