Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gurbetci94

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gurbetci94"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 20.12.2009, 22:31

Pembe renkli radyo indeksi

pembe sevenler icin pembe renkli radyo sayfa kodlari GORMEK ICIN TIKLAYIN
gurbetci94 belirtilen dosyaları ekledi:

2

Monday, 21.12.2009, 14:07

gurbetci94, paylasım ıcın tesekkurler...

KAVAZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 21.12.2009, 16:18

GÜRBETCI ELLERINE EMEYINE SAGLIK PAYLASIMIN ICIN COK TSK AYRICA MESAJIMI GAYE ALDIGIN ICIN COK TSK BASARILARININ DEVAMINI DILERIM

gurbetci94

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 21.12.2009, 18:10

Ben sizlere tesekur ederim guzel yorumlariniz icin

AySelin

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 23.12.2009, 18:22

emegine yüregine saglik cok hos olmus bence, ben biraz inceledim ama benim harcim degil bu html kodlariyla ugrasmak
basarilarin devamini dilerim

gurbetci94

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 23.12.2009, 19:13

Alıntı sahibi ""AySelin""

emegine yüregine saglik cok hos olmus bence, ben biraz inceledim ama benim harcim degil bu html kodlariyla ugrasmak
basarilarin devamini dilerim
tesekurler ayselin guzel yorumun icin basarma istegi ve arastirma istegin olduktan sonra herkes basarabilir bende sen gibi hicbirsey bilmiyordum guzel forumlarin sayesinde arkadaslarin paylasimi sayesinde orendim istersen sende yaparsin ilk once az cok html kodlarini okumasini orendimi gerisi kendisi gelir birde simdi programlar var kullanimlari cok basit hepsini program yapiyor mesela ben web page makerle duzenliyorum butun indeksleri googla yazarsan resimli kullanim sekli var web page makerin