Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ardinyo

Stajyer

• Konuyu başlatan "ardinyo"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 29.02.2008, 19:27

SELAM SİFRE SORUMUN VAR YARDIM LÜTFEN

ARKADASLAR DAHA ÖNCE DJ ARKADASLARIMIZ FLATCAST DA DIREK SIN NO: VE SIFRE VERIPDE YAYIN DEVRI YAPABILIYORLARDI AMA ARTIK YAPAMIYORLAR VE SADECE FLATCAST RADYOSUNUN ADMIN RUMUZ VE SIFRESINI VERIMDE OLUYOR PEKI BU SEKILDE BIR DJ GICIKLIK OLSUN DIYE RADYONUN ADMIN SIFRESINI DEGISIRSE RADYO SAHIBI NE YAPMASI LAZIM YARDIM LÜTFEN YANI BUNUN BASKA YOLU YOKMU DJ LER YAYINI ADMIN SIFRESI VERMEDEN ALAMAZMI BÜTÜN DJ LERE YOKSA ADMIN SIFRESINI VERMEK ZORUNDAMIYIM TSKLER BASARILAR

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 29.02.2008, 19:34

ardinyo, arkadasim direk link kalkti radyo sahibinin djye ana sifre vermesine gerek yok

Sid ve passwordle alabilirler burdan giris yaparak yayin alabilir tabi djlere sid ve sifreyi verdikten sonra

http://www.flatcast.com/de/WizTakeOver.aspx?new=-1

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 29.02.2008, 20:01

Re: SELAM YARDIM LÜTFEN

Alıntı sahibi ""ardinyo""

ARKADASLAR DAHA ÖNCE DJ ARKADASLARIMIZ FLATCAST DA DIREK SIN NO: VE SIFRE VERIPDE YAYIN DEVRI YAPABILIYORLARDI AMA ARTIK YAPAMIYORLAR VE SADECE FLATCAST RADYOSUNUN ADMIN RUMUZ VE SIFRESINI VERIMDE OLUYOR PEKI BU SEKILDE BIR DJ GICIKLIK OLSUN DIYE RADYONUN ADMIN SIFRESINI DEGISIRSE RADYO SAHIBI NE YAPMASI LAZIM YARDIM LÜTFEN YANI BUNUN BASKA YOLU YOKMU DJ LER YAYINI ADMIN SIFRESI VERMEDEN ALAMAZMI BÜTÜN DJ LERE YOKSA ADMIN SIFRESINI VERMEK ZORUNDAMIYIM TSKLER BASARILAR

Ardinyo selam

Gerekli açıklama forumda mevcut

:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8518

AGK okumanı tavsiye ederim ;)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 29.02.2008, 20:56

ardinyo, slowcu arkadasimiz sana linkide vermis, ayrica evet nick ve sifre giriliyor yayin almak icin ama bu nick radyo nicki ve ana sifre degil, radyoda kendi kullandiklari nickleriyle ve sifreleriyle giris yaparak yayin alacaklar, kesinlikle ve kesinlikle RADYO SIFRESINI kimseye vermek zorunda degilsiniz...

By_Guven

Stajyer

• "By_Guven" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 1.03.2008, 08:45

birde yayin alan kişinin girdigi kendi kullanıcı adı ve sifresi onaylı olması gerekiyor yoksa alamıyor yayını