Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Dj Yüzüklerin Efendisi"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 19.02.2008, 09:13

Radyoda herkese aynı mesaj gönderilmesi

Ya djler bişey Yapıyorlar Herkese Aynı şey gidiyor mesela ben bi radyoya girdim orda yayın değişicekti herkese yayını birazdan şu kişi alcak iiyyi dinlemeler herkese gidiyo o nasıl yapabilirim bende öyle biliyormusunuz acaba ?? :cry:

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 19.02.2008, 09:42

AGK yi okumadınmı sen Dj Yüzüklerin Efendisi, bak ne diyor :burda:

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

AllaTurkaa Genel Kurallar [ AGK ]

» Konu başlıgı
[list]Konu başlıgı konuyla ilgili olucak, başlıkları okuyan kişi konunun ne oldugunu anlayacak.
Yardım, acil, pls, lütfen bakın gibi başlıklara bölüm yetkilileri cevap vermeyecektir.
Bu tür başlıklı konuları sonra bulmakta hepimiz zorluk çekeriz.
Başlıklara link eklemek yasak, tanıtım olsada
Yeni bir konu başlığı açmadan önce, özellikle Flatcast ve HTML yardım bölümünde,
Aramayı ( Search tuşunu) kullanarak, bu başlığın olmadığından emin olun.
Aynı soruyo 10 kere cevaplamak kimsenin hoşuna gitmez.
Arayarak bir sonuca (çözüme) daha çabuk ulaşabilirsiniz.
Aynı ama farklı başlıklı konular silinecektir.[/list]

Dilerim bir daha olmaz yoksa tek ayak üstünde ceza alanında beklersin ona göre ;)

Radyo içerisinde bir mesajının aynı anda herkese tek satırda gitmesini istiyorsan

>>>Yayın Dj X'e devredilecektir iyi dinlemeler #n
yani kod #n

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 19.02.2008, 10:21

pardon haddim olmadan araya giriyorumda, yuzuklerin efendisi yasin 12 diyor, cocugum senin buyugun yokmu yaninda, baska kimse yokmuda sen ugrasiyorsun, hem bu siteye 13 yas alti kayit aliniyormuydu,
karsimizda ufacik bir bebe ve biz bebe ile muhattap oluyor, kusura bakmayin ama biraz sacma gibine geldi :S
tavsiyem radyoda uygun yasta birisi bunlarla ilgilensin, ufaklik, sen oyun oynamaya devam :)