Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "SIIR PERISI"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 15.02.2008, 17:15

416 sistemi banli yapamazmisiniz

slm arkadaslar...

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 15.02.2008, 17:48

arkadasim 4,16 gayet güzel bence ve onu burasi yapmiyor flatcast yapiyor
burasida sizlere türkce hizmet veriyor

flatcastta ne olursa burda türkce karsitini alirsin

dj_orjinal

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 15.02.2008, 19:03

selam
ewet 4016 sürüü çok güzel olmus fakat ben yine 4,15 sürümünü kulaniyorum bazen çizmek yeterli gelmiyo banlama yapabilmek için 4,15 sürümünü tekrar döndüm
((radyoorjinal))

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 15.02.2008, 19:08

Re: 416 sistemi banli yapamazmisiniz

Alıntı sahibi ""SIIR PERISI""

slm arkadaslar...

acaba 416 flatcast sistemini banli yapamaz misiniz sistem cok guzel yani 415 daha iyi ama burda ban yok. acaba banli yapamazmisiniz mumkunse tabiii.

saygilarimla

cevaplariniz icin edit@hotmail.com

siir perisi arkadasim, hangi akla hizmet ederek boyle bir konu aciyorsun ve msn veriyorsun, ne yani amacin burdaki herkesi msn e mi eklemek :blink:

ne pmayi planliyorsunki, flatcasti degistirebilcekmisin yoksa, ustelik burasi flatcastin kurucusu degil, eger oyle bir istegin varsa direk olarak flatcast ana sayfadan flatcast forumuna git ve kurucu, yoneticilere istegini bildir belki degisklik yaparlar seni kirmayip ;)

Kebabig

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 15.02.2008, 19:26

Kızmayın hemen arkadaşlar ya

dj_orjinal, arkadaşım 4.15 kullanmanı tavsiye etmem. binlerce kişi banı kaldırmasını biliyor.

bunun için uzman olmaya gerek de yok :D

Bir sürümün üst sürümü çıkmışsa burda tabiki açıklar,eksiklikler vs dikkate alınıyor demektir.

Dünyadasadece biz kullanmıyoruz Flatcast streami.

Özellikle avrupadan gelen istekler ignore sistemine geçilmesinde etkili olmuştur.

Bu sistemi de çok güzel kullanıyorlar. Yani bana gerek yok. Burdaki yönetici arkadaşlar da anladığım kadarıyla paylaşımlarını tema,portal vs hep 4.16 ya göre ayarlıyorlar.

Radyonuzdan maximum verim almak istiyorsanız 4.16 ya geçmanizi tavsiye ediyorum. :up:

mila

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 19.02.2008, 11:15

4,16 cideden çok güzel olmuş sadece çizmekle kalmıyorsun e yazabiliyor ne yazılanı okuyor bence gayet güzel