Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

sener

Acemi

• "sener" bir erkek
  • Konuyu başlatan "sener"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 30.07.2010, 12:33

SEN VE BEN $ener

Buyrun Arkadaslar normalde benim temalarimi eklemezdim ama bugün eklim diye karar verdim güle güle kullanin umarim begenirsiz...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (30.07.2010, 12:35)

2

Friday, 30.07.2010, 12:38

herhangi bir siteye yükleme yapmadan fcp dosya eklemesini bu şekilde yapmalısınız

ayrıca temanızın daha sağlıklı oylanabilmesi için önerilen boyutu 800 * 600 olarak ayarlamalısınız

DİGER GEREKLİ BİLGİLERİ BU BAŞLIKTA BULABİLİRSİNİZ

sener

Acemi

• "sener" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 30.07.2010, 13:24

Tamam kardes sizlerde cok sey istiyorsunuz insanlar istemedikce siz onlari ne yapsaniz burada tutamazsiniz neyse bos ver eklemiyorum vaz gectim

4

Friday, 30.07.2010, 13:37

:):):) sener bey, bence kizilcak bir durum yok sadece sup modumuz size yardimci olmus bunu kotu algilamayin.temanizin boyutu kucuk ve 800x600 ayarlamaniz lazim ve ayrica fcp sinide eklememisiniz.paylasim yaptiginiz icin bunlara dikkat etmeniz gerekir...

5

Friday, 30.07.2010, 13:56

Alınganlık...

bu cümlede/burada ne demek istendi ?" kaygısını taşıma eylemidir. altında algıda seçicilik yatar.
Bu tavır da aslında cesaret eksikliğinden ileri gelen anti-demokratik bir sapmadır.
ne kadar kullanılırsa o kadar gelişir, ne kadar az kullanılırsa o kadar körelir.

Alıntı

insanlar istemedikce siz onlari ne yapsaniz burada tutamazsiniz

elimizden geldiği kadariyle yardımda bulunmağa çalışırız
diger düşüncenize saygımız vardır ;)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (30.07.2010, 14:01)

sener

Acemi

• "sener" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 30.07.2010, 14:35

ben sizlerle burada tartismak istemiyorum benim tartisacam kisi benim kadar bilgili olmali neyse sizlere ben bir sey biliyorum yorumunu yapmiyorum zaten bilen biliyor beni siz bilseniz ne olur bilmeseniz ne hem burasi tartisma alani degil yinede tsk ederim zaten bende bu yuzden paylasim yapmiyordum hem temanin boyutuna gelince ben temalarimi kendi radyoma göre ayarliyorum 800x600 olmasi gerekir bunu bende biliyorum neyse bos verin degmez keske hic paylasmasaymisim böyle tartismada cikmamis olsa bundan sonra olmaz ins.. kolaygelsin sizlere dilerim tüm net size calisir

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 30.07.2010, 14:39

temaniz gayet güzel olmus elinize saglik tebrik ederim .. ben burada tartisma göremedim sener kardes neden öyle algiladiniz sadece foruma yüklemeniz gereken boyutu söyleyip aksine yardimci olmus arkadaslar..

sener

Acemi

• "sener" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 30.07.2010, 14:58

ya lütfen bitsin bu konu kapansin artik ya ben kapiyorum bir daha cevap yazmayacam bana kurul ögretmeyin senelerdir benimde forum var yillardir paylasimlar yapiyoruz bizlerde neyse yine reklam dersiniz ben bunlara alinmadim ve tartismiyorumda yanlis anlasilmasin verdiginiz bilgilere tsk ederim hosca kalin

*Ebru*

Stajyer

• "*Ebru*" bir kadın
  • "*Ebru*" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 30.07.2010, 15:32

eğer alıngan bir kişi ile birlikteyseniz; onu koruma altına alınız.çünkü bunların nesilleri bitmek üzeredir :kkahkaha:

Alıntı

bana kurul ögretmeyin senelerdir benimde forum var yillardir paylasimlar yapiyoruz

sizin forumda kurallari üyelermi belirliyor tzz

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "*Ebru*" (30.07.2010, 15:41)

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 30.07.2010, 15:57

fcp si olmadıgı için arka planlara taşınmıştır

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 30.07.2010, 15:57

Sener, size soylenilenleri yanlis anlamissiniz
eklediginiz temada fcp olmadigi icin bu bolume aliyorum
eger fcp hazirlayip eklemek isterseniz yetkili arkadaslardan birine yollayin sizin icin gerekli duzenlemeyi yapar
bu sekilde konu ekle paylasta kalamaz cunki uyelerin duzenleme yetkisi yok...

sener

Acemi

• "sener" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 30.07.2010, 20:07

Sener, size soylenilenleri yanlis anlamissiniz
eklediginiz temada fcp olmadigi icin bu bolume aliyorum
eger fcp hazirlayip eklemek isterseniz yetkili arkadaslardan birine yollayin sizin icin gerekli duzenlemeyi yapar
bu sekilde konu ekle paylasta kalamaz cunki uyelerin duzenleme yetkisi yok...

güleyimmi aglayimmi bende bilmiyorum ama fcp si vardi hazirdi admin arkadasimiz sagolsun silmis neyse bu konu amada uzadi nerdeyse meshur olacagiz kapatin ya bu konuyu off

sener

Acemi

• "sener" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 30.07.2010, 20:11

eğer alıngan bir kişi ile birlikteyseniz; onu koruma altına alınız.çünkü bunların nesilleri bitmek üzeredir :kkahkaha:

Alıntı

bana kurul ögretmeyin senelerdir benimde forum var yillardir paylasimlar yapiyoruz

sizin forumda kurallari üyelermi belirliyor tzz

bizde aciktan link vermeyin diye bir kural var sanirim tüm forumlarda aynidir. bende aciktan link vermedim bir ikincisi sayet yasksa link eklemek ozaman gelismis editörden link ekleme buttonunu kaldirin ne ise yariyor orda ..

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 30.07.2010, 20:47

sener arkadaşım adminimiz bu kadar kişinin fcp sini silmedi de
bi seninkinimi sildi kardeşim
forumun varsa forum kurallarını uymayı bilmen lazım

16

Friday, 30.07.2010, 20:49

eline saglik guzel olmus
insallah bi dahaki temada sorun yasamazsin kardes,
anlatilan sekilde foruma ekle istersen fcp dosyasini
paylasim icin tskler

sener

Acemi

• "sener" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 31.07.2010, 08:22

heheheee bende inatlastim eklemiyorum kendi forumumda paylasirim kusura bakmayin :))))

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 31.07.2010, 15:11

heheheee bende inatlastim eklemiyorum kendi forumumda paylasirim kusura bakmayin :))))

saygı duyarız :))
kapımız tüm paylaşımcılara açıktır

19

Sunday, 27.03.2011, 12:43

paylaşım için tşkler