Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 15.06.2011, 14:01

Korkum Sevmek Değil Sevipte Ayrılmak

Korkum Sevmek Değil Sevipte Ayrılmak

yıldızlar kadar uzak gözbebeği kadar yakın derler sevgin için uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın.

sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil yaşamak ölmek değil seni özleyipte görememek zor…

ilk aşk yar yolunda taşlanmak gibi evde kırk kazanda haşlanmak gibi koymadı hayatın hiçbir cilvesi çocuk gözlerinde yaşlanmak gibi.

biz elleri nasırlı anaların mangal yürekli babaların evlatlarıyız kitabımızda delikanlılık yazar seveni Allah”ına kadar sever gideni ahirete kadar sileriz.

sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum hayatım desem hayat çok kısa gülüm desen gül soluyor sana canım demeliyim çünkü bu can sen oldukça yaşıyor.

Deniz kumsaldaki kumları zaman geçmişteki anıları siler ama hiçbir şey. Kalpteki gerçek aşkımızı silemez…

Ya adın aklımda,ya aklım adında!ya gülüşün aklımda,ya durusun karşımda!ya ben çıldırıyorum,yada çok özlüyorum!ya özlemek çok güzel,yada özlenen çok özel…

korkum sevmek değil,korkum sevipte ayrılmak.korkum kursun yemek değil,korkum kalleşçe vurulmak.korkum ölüm değil,korkum senin tarafından unutulmak?…

Bir gün ıslak sokaklar boyu dostluğu ve sevgiyi ararsan bir dağ eteğinde bir deniz kenarında gözlerinden yaş akarsa unutma dostum uzat elini bana…

Paylaşmanın asaletini bencilliğin çirkefliğine tercih edebilirmisin hayatında öyle birini sevki sen onun için ölmeyi düşünürken o senin için ölsün canım…

Senide benim gibi seven olurmu şimdi yalvarsan ne olur unutuldun bir yaz yağmuru gibi yaşla gittin gözlerimden haykırsan ne olur UNUTULDUN!…

Rüzgar dallarını eyse de sen sakın eğilme yaşamak zor gelse de sen sakın pes etme acı nedir hüzün nedir sakın bilme bu yürekten kim giderse gitsin sen sakın gitme…

Birini sevdim verem oldu,birini sevdim kanser oldu birini sevdim kamyon çarptı birini sevdim eller aldı,kafamı bozma senide severim…

Bir yol seçtim güneşi batmayacak,bir gül buldum koklayınca solmayacak,kalbim atıyor sevenime bağlı kalacak,yemin ettim kaderim böyle yaşayacak,seninle ömür boyu…

Seni bütün dünya seviyorsa bilki bende bu dünyadayım seni binlerce kişi seviyorsa bilki bende aralarındayım seni bir kişi seviyorsa bilki o benim seni hiç kimse sevmiyorsa bilki ben ölmüşüm…

ağlama gözlerine yaş değmesin…gül dudaklarından tebessüm eksilmesin…sev kalbinden yerim silinmesin…unutma sen hep kalbimdesin!…

beni dinlermisin? Bir şey söylemek istiyorum…acaba söylesem mi?Birtanesin Sen

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır,yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır.

Yalnızlık gecelerin,ümit bekleyenlerin,hayal çaresizlerin,yağmur sokakların,tebessüm dudakların,sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Gözlerin nehir,kirpiklerin köprü olsun,ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun,düştüğüm o yer dudakların olsun.

En koyu mavilikleri avucuna,en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Sen deli bir yağmursun ve be o deli yağmuru bekleyen bir avuç toprak.

Bir gül olmak isterdim,dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye.

Kül olmuş ateş yanarı?buz tutmuş su akarmı?bu gözler seni sevdi başkasına bakarmı.

Ya hiç gelmeseydin…gelişinle zuhur etmeseydin içimde ya gitmeseydin yada giderken götürseydin içimdeki seni de.

Biraz seni bilirler biraz beni ama ne bilirler,bu delinin seni deli gibi sevdiğini.

Gülü bir gün,seni her gün,gülü soluncaya kadar,seni ölünceye kadar seveceğim…

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandımJ

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen,özlemlerin içinde en çok özlenensin…

• "dusler_alemi07" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 15.06.2011, 15:21

ellerine sağlık paylaşimin için tskler..

3

Thursday, 16.06.2011, 10:40

Bir gün ıslak sokaklar boyu dostluğu ve sevgiyi ararsan bir dağ eteğinde bir deniz kenarında gözlerinden yaş akarsa unutma dostum uzat elini bana…

paylaşım için tşkkk