Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ExelanS_57

Stajyer

• "ExelanS_57" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ExelanS_57"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 9.11.2010, 22:05

index yardım lütfen

arkadaslar sitemin indexini degistirmek istiyorum ama malesef degistiremiyorum cünkü <html> ile baslayan kodlu indexleri kullanamiyorum bu sekilde baslayan indexi yukledigimde site açılmıyor sanki hiç index yokmus gibi bir görüntü oluyor yani adresi almis oldugumuz sirketin yazıları cıkıyor sebebinide bilmiyorum sadece <style> ile baslayan kodlu indexler kullanılıyo sanırım çünkü su an ki index bu sekilde aralarındaki farkı bilmiyorum ama ben bu sitenın ındexini nasıl degistirecegim lütfen bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum www.karadenizruzgari.com <<<<< site

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 9.11.2010, 22:39

indexi kullandiginiz hosta yukleyeceksiniz
hangi hostu kullaniyorsaniz oraya ftp uzeri yukleme yapabilirsiniz, yuklediginiz dosya icinde indexe ait resimlerin bulundugu dosyada olmasi gerekiyor
bu konudaki bilginiz ne kadar bilemiyorum, o yuzden simdilik bukadar oneride bulunabilirim..

ExelanS_57

Stajyer

• "ExelanS_57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 9.11.2010, 22:43

indexi kullandiginiz hosta yukleyeceksiniz
hangi hostu kullaniyorsaniz oraya ftp uzeri yukleme yapabilirsiniz, yuklediginiz dosya icinde indexe ait resimlerin bulundugu dosyada olmasi gerekiyor
bu konudaki bilginiz ne kadar bilemiyorum, o yuzden simdilik bukadar oneride bulunabilirim..

evet hosta yüklüyorum ancak kabul etmiyor

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 9.11.2010, 22:50

Ftp üzeri ücretsiz Web Alani

linkteki konuya bakin lutfen
yuklediginiz dosya bu sekilde olmali

birde asagidaki indexi yukleyerek deneyin, yine sorun olacakmi bakin ..

"Blue Glass Template" [Prepared by Masum]

ExelanS_57

Stajyer

• "ExelanS_57" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 10.11.2010, 12:56

tsk ederim arkadaslar sorunu hallettim