Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Yesil

Acemi

• Konuyu başlatan "Yesil"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 19.09.2007, 15:24

Flatcast radyo tema fcp

Selam arkadaslar bugune kadar hic soru sormadim hep yazilanlari takip ettim ama ben image.us a yaptigim temayi yüklüyorum sonra ordan Url sini alip radyo ya geliyorum expert mode sag tusa tikla backgraund Url upload ettigim resmi buraya yapistiriyorum ama sayfa bembeyaz olarak cikiyor...ben nerde yanlis yapiyorum tema gelmiyor bembeyaz oluyor sayfa baska bisi yok birde bu Fcp Mudti nin anlattigi nin aynisini yapiyorum ama oda olmuyor sadece pcm deki ordnerde oldugu cikiyor resmin yani fcp de su yaziyor

C:Dokumente und Einstellungen\Yum\Desktop

baska bisey yok...yani cildirmam an meselesi kac haftadir bunun icin ugrasiyorum ya!"!!!!!

*meltem*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 19.09.2007, 15:29

url den yapistirdiktan sonra temayi secip kaydediyor musun son degisiklikleri?

Eger unutmussan cikmayabilir. overwrite YEsss :D

kür$at

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 19.09.2007, 16:07

imageshack de bircok url yaziyor, yanlisini verirsen olmaz.
direct link i kullanman lazim!