Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nisa nisa"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 16.03.2009, 22:47

GERÇEK HIKAYEDIR

Burak la Dilan mimarlıkta okuyan iki gençtir.Üniversitede tanışırlar.Okul bitince evlenmeye karar verirler.Burak ın ailesi zengindir.Okul biter iki genç evlenir.Burak eşinin çalışmaması taraftarıdır. Dilanda boyun eğer.Ama evde yalnız kalmak çok zordur onun için.Eşi de yoğun tempoda yeni açtıkları mimarlık bürolarında çalışmak zorundadır.
Burak anlar eşinin sıkıldığını. Ama elinden bişi gelmez malesef.Dilan bi sabah kalktığında yatağın başında bir laptop bulur.Eşi onu kendisi için bırakmıştı.Biraz karıştırır.Bi kaç gün sonra netten biri ile tanışır.Konuşmaya başlarlar.Artık dilan sıkılmıyordu eskisi gibi.Hatta her sabah yataktan erkenden kalkIyor Cenk i bekliyordu nete gelmesi için.Günler günleri kovaladı artık aralarında bir etkileşim oluşmaya başladı.Cenk her gün pc yi açtığın güllerle boğuyordu onu .Güzel sözlerle besliyordu maneviyatını.
Dilanın 2 gün sonra doğum günü vardı merak ediyordu eşi hatırlıcakmıydı acaba diye.Evet o gün gelip çatmıştı.
Sabah bir kalktı.Pc yi açar açmaz Cenkten çok güzel doğum günü gülleri sözleri alıyordu.O kadar mutluydu ki tarifi imkansız.Ama hep acaba eşi bu gece onu yemeğe götürecekmiydi,bu düşünce vardı;Cenkin mesajlarını okuyordu bir yandan:
Hayatıma öyle bir anda girdin ki iyi ki doüdun bir tanem iyi ki tanıdım seni
Anne ne çok tşk ederim seni bu dünyaya getirdiği yetiştirdiği için.Bu güzel gününde senin yanında olmak isterdim ama malesef..
Ama kararımı verdim artık senden başkası olamaz hayatımda bu güzel gününde '' Benimle Evlenirmisin '' soruma cevap vermek istersin sanırım...Seni inanamıyacağın kadar çok seviyorum..
Dilan şoktadır dogum gününde böyle bir teklif almıştı napacaktı.Hiç tanımadığı bir kişi ama tüm sevgisiyle her an yanındaydı,bir yanda da eşi seviyordu ama ilgisizz.Dogum gününü bile hatırlamamamıştı...
Dilan tşk ettim müsade istedi zaman istedi Cenkten.O süre zarfında nete girmeme kararı aldı ama için için yiyordu girmek istiyor Cenk le konuşmak istiyordu.Aradan biraz zaman geçti nete girdi.Cenkten bir mesaj gelmişti
tarih saat mekan verilmiş buluşmak istiyordu.Sanalı gerçeğe dönüştürmek istiyordu.GÖrüşmek istediği tarihte evlilik yıldönümlerinin olduğu tarihti..
Ne yapacaktı bilemiyordu eşini seviyordu iki arada kalmıştı o güne kadar çok düşünmüştü.O tarih gelmişti sonunda
E vet Dilan kararını vermişti aç pc sini Cenke yazdı
Slm Cenk sen çok iyi birisisin daha iyilerine layıksın.Seni kısa bir sürede tanımama rağmen etkilendim çok düşündüm bu süre zarfınca.Belki bu günden sonra benden nefret edeceksin ama lütfen beni anla ben eşimi çok seviyorum bizimkisi sadece bir boşluktan olan bir etkileşimdi lütfen kusura bakma sanırım bir daha görüşemeyiz Hayatın boyunca mutlu ol inş Kendine iyi bak.Bana hakkını helal et lütfen bende helal ediyorum.Sevgilerimle..
Evet Dilan baya kötü olmuştu ama doğrusu buydu. Akşamın nasıl olduğunu anlayamadı .Akşam eşi eve erken gelmişti.Dilana haırlanmasını onu yemeğe götüreceğini söledi Dilan o kadar sevindi ki yanılmamıştı eşi konusunda hala kendisini seviyordu .Hemen hazırlandı .
Ama ama Dilan şoktaydı gittikleri yer Cenk in Dilana mesajla attığı yerdi saattte aynıydı.Çok şaşırmıştı.Eşi Dilandaki şaşkınlığı farketti.Ne olduğunu sordu Dilan yok bişi dedi.
Restoranta girdiler önceden rezarvasyon ettirilmişti bu yer.Çok güzel bir mücevher geldi Birde çiçek üzerinde not:
AŞkım seni çok seviyorum.Hayatımda önüme çıkan en güzel şey sensin Benimle tekrar evlenirmisin Cenk/Burak biricik kocan
Dilan şakınlık içindeydi.Off meğer eşi kendisinin evde yalnız sıkılmaması için cenk olmuş eşinin günlerce yalnızlığını paylaşmıştı.Dilan tekrar aşık oldu eşine .O mükemmel birisiydiiii

• "Real Love" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 16.03.2009, 23:04

Re: GERÇEK HIKAYEDIR

paylasim icin cook tsklerrrr cook güzelmis

DaLGaKiRaN

Orta Düzey

• "DaLGaKiRaN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 17.03.2009, 00:42