Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yasemence

Stajyer

• Konuyu başlatan "yasemence"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 8.08.2010, 11:45

kayit etigim gifler hareketli degil [edit]

ben sadece nıklerı kareketlı sekılde, resmı farklı kaydet yapıp,resimlerim dosyasına almak istiyorum normal bilindik yol yani. ancak aldıgım zaman nikler hareket etmıyorlar nedense :(( resmi farklı kaydedıp yazdıgın gıbı hareketlı almak istiyorum ama alınca donuyor

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (8.08.2010, 11:53)

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 8.08.2010, 11:52

kayit etmek istedigin resim gif dosyasi oldugu icin farkli kaydette eger gif secenegi yoksa gif secip kayit etmelisin
birde hareketsiz olduklarini nerden bakip gordun, sag tiklayip onizleme yaparakmi ?
windows7 mi kullaniyorsun ?
windows7 kullanicilari onizleme yaptiklarinda gifleri hareketli olarak goremeyebiliyor

yasemence

Stajyer

• Konuyu başlatan "yasemence"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 8.08.2010, 11:53

gerçekten nıklerımı harıka yazdın ınankı bayıldım tekrar tsklerımı ıletırım , ama onları kullanmam lazım mutlaka, dıger nıklerı mesela dj özkan nıkını resmi farklı kaydet yapıp aldıgımda sorun olmuyor donmuyor, hareketlı alıyorum, anlata bılıyormuyum. ama benımkıleri ressmı farklı kaydedıp, resımlerıme aldıgımda hareketsız oluyor, yanı donuyor , malesef ozamanda işe yaramıyor: neden dıger yazılan nıkler gıbı hareketli alınmıyor benımkıler anlamadım gıttı :(( nasıl çözüm bulacaz bu duruma ??(( benı affet ne olur senı çok mesgul ettıgim için.inan mahçup olarak yazıyorum ama nıklerı hareketlı kullanmam lazım :))

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "yasemence" (8.08.2010, 12:03)

• "cicidici" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 8.08.2010, 16:26

gerçekten nıklerımı harıka yazdın ınankı bayıldım tekrar tsklerımı ıletırım , ama onları kullanmam lazım mutlaka, dıger nıklerı mesela dj özkan nıkını resmi farklı kaydet yapıp aldıgımda sorun olmuyor donmuyor, hareketlı alıyorum, anlata bılıyormuyum. ama benımkıleri ressmı farklı kaydedıp, resımlerıme aldıgımda hareketsız oluyor, yanı donuyor , malesef ozamanda işe yaramıyor: neden dıger yazılan nıkler gıbı hareketli alınmıyor benımkıler anlamadım gıttı :(( nasıl çözüm bulacaz bu duruma ??(( benı affet ne olur senı çok mesgul ettıgim için.inan mahçup olarak yazıyorum ama nıklerı hareketlı kullanmam lazım :))

yasemence, sorunun nerden kaynaklandığını bilmiyorum ama dj özkandakilerde veya buraya eklenen tüm isimler gif olarak kayıtlı :S
Az önce eklenenlerden sağ tıklayarak farklı kaydedip masa üstüne indirdim. çift tıkladığımda normal bir şekilde haraketli çıkıyorlar. Sorunun nerde olduğunu anlamadım :S

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "cicidici" (8.08.2010, 17:02)