Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek
  • Konuyu başlatan "adem1961"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 14.12.2009, 21:27

arkadaslar sorunuma bi care bulun lütfen kendi radiom da yayin yapiyorum gastlar giremiyor disarida kaliyor modem kapali diyorlar 1.5 seneden bu yana yayin yapiyorum bi format attim düzen bozuldu modemin markasi arcor bana nsl ulasacaksiniz onuda bilmiyorum lütfen yardim edin ALLAH RIZASI icin ben dini yayin yapiyorum nurdagimm-fm radionun adi saygilar

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 14.12.2009, 21:46

adem1961, sadece gastlarmı gıremıyor?
nıcklı dınleyıcıler gırebılıyormu?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 14.12.2009, 21:50

adem1961,

Anlattigina bakilirsa format atmissin ve dinleyicilerin giremediginden sikayetcisin. Bu tipik bir port sorunu yani portun kapali olmali.

Portunu acabilmek icin öncelikle Ip ni sabitlemen gerekir , bu videolardan bakarak bunu uygulayabilirsin:

http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/ipsabitleme.html

http://www.allaturkaa.de/fcp/port/port.html

Ip yi sabitledikten sonra modemine flatcast portunu acman lazim.
Modeminin tam olarak markasini aramaya verirsen önceki konulardan portun nasil acilacagini görebilirsin.
Yada tam olarak markasini yazarsan onun icinde bir link verriz yanliz sadece arcor yetmez , mesela arcor (easybox...)