Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Konuyu başlatan "*-*Trinity*-*"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 13.10.2006, 11:01

Mikrofonda Sesini Degiştir.

:roll: Bu programla MSN de sesini değiştirerek Sesli Chat yapabiliyorsun...
Ben denedim çok güzel oluyo... :wink: Ayrıca programın bir özelliği daha var sesini bi ünlününkine benzetiyo. Mesela sesin Arnold Schwanzeneger gibi çıkıyo veya Britney Spears... :D :D :D

İşte link : http://www.hemenpaylas.com/download/9162…_FULL_.rar.html

Rar şifreside: forum.kurtadam

Açıklama:"Nickvoice" e tıklayıp çıkan menüden "For male(Erkekler için)" "For female(Kızlar için)" e girip deişik ses tonu seçioruz...Sonrada konuşuosunuz sesiniz deişik çıkıo..."Timbre" adlı bölümde beyaz noktayı saa sola getirip kendin istediin sesi ayarlıosun..."Comparator" adlı bölümde de ünlü seslerine dönüşmei ayarlıosun da çok uuraşamadım...

Asi_OnLiNe

Stajyer

• "Asi_OnLiNe" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 25.11.2006, 18:12

Merhaba Arkadaşım, Öncelikle paylaşımda bulunduğun için teşekkür ederim..
Ben siteye bugün üye oldum. sen bu başlığı açalı 1 aydan fazla olmuş ki Şu anda Hemen PAYLAŞ kapalı.. yani dosyayı indirebilmemiz için Bunu başka bir adrese upload edersen seviniriz..

örnek; rapidshare.de
rapidshare.com

Saygılar..

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 25.11.2006, 19:04

Asi hos geldin aramiza ben bu programi daha önceden denedim gercekten hos bi program bak burda bulabilirsin bu programi sana essiz bi site linki veriyorum

www.google.com

kolay gelsin...

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 25.11.2006, 19:29

slm trnty bu sesli chat yani ses fdeyistirici acaba radyoda da kulanila bilinirmi :))

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 25.11.2006, 19:37

eed abim kullanabiliyorsun mic. sesini radyoya gönderebiliyor yani korkunc sesler cikarta bilirsin melsela korkunc bi sesle ben sizi yicem gibi :D

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 25.11.2006, 19:38

bunu indirmeliyim acil hehehe baklim neler cikacak hehehehe neyse zaman bulursam ilk isim bu oalacak :))

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 25.11.2006, 19:46

lin acaba dogrumu ben bulamadim yawf bir arkads bir kontrol etsin bir zahmet yanlis sayfa cikiyor bende indire bilinecek bir sey yok orada :((

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 25.11.2006, 21:30

Arkadaslar ablamin yayinladigi versiyonu deilde ben bi kac farkli versiyonunu buldum idareten kulanin isterseniz
ama hemenpaylas aktif edilince ordanda indirebilirsiniz...

AV Voice Changer Software Diamond Edition 4.0.63 indir

AV Voice Changer Software Gold Edition 4.0.63 indir

linkin kırık olmasi duumunda burayi inceleyin...

Kolay Gelsin...

Asi_OnLiNe

Stajyer

• "Asi_OnLiNe" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 25.11.2006, 21:37

Liknler için Sağol Mud-ti,

Yukarda google da ara demişsin.. Elimde bu program mevcut olmadığı için demedim.. dikkat edersen genelleme yaptım.. ki gördüğün gibi bu programa ihtiyaç duyanlar çıktı..

Ve bu kişiler Paylaşım Portalında LİNK olmadan olmayacağını bir kez daha gösterdi :)

Saygılar...

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 25.11.2006, 21:40

tsk lerrrrrrrrrrrrrrr :sevgi:

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 25.11.2006, 21:51

Alıntı sahibi ""Asi_OnLiNe""

Liknler için Sağol Mud-ti,

Yukarda google da ara demişsin.. Elimde bu program mevcut olmadığı için demedim.. dikkat edersen genelleme yaptım.. ki gördüğün gibi bu programa ihtiyaç duyanlar çıktı..

Ve bu kişiler Paylaşım Portalında LİNK olmadan olmayacağını bir kez daha gösterdi :)

Saygılar...

Gerekeni zaten yaptim...

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 17.06.2007, 20:57

BABA PROGRAM SÜPER ELİNE SAGLIK AMA FUL VERSİYONUNU BULAMADIM ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM :thx: