Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

sudesu

Acemi

• Konuyu başlatan "sudesu"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 28.08.2007, 23:50

nikim calindi

slm öncelikle bir aciklama yapmliyim galiba malumunuz her birimiz flatcaz dinleyici niki alirken basit sifrelerle aniden aliyoruz bu bana aci bir sonuca bedel oldu aldim niki 1234 gibi bir sifre vermistim benim uzun zamandir kulandigim ve beni öyle taniyorlardi bu niki bir kisi sifreyi cözüp sifre degismis geri alamadim gibi baska radyolara gidip benim adima yaziyormus benim su an ki sorum nikimle hangi radyolara girdini nasil ögrene bilirim flatcasta kayitli niklerin girip cikis yaptigi radyolari ögrene bilmem gibi bir sistem varmi evet sorum radyoyla ilgili degil özür ama bir bilgisi olan varda yadimci olursa cok makbule gececek simdiden tsk ederim ilgilerinize :wallb: ah kafammmmmmmm dedim gec oldu bys

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 28.08.2007, 23:56

yapcak bisi yok. ki sudesu..
hangisini ögrencen
bir sürü radyo var

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 29.08.2007, 00:06

sudesu, bir nick hangi radyoya girip cikiyor ? sanirim böyle bir sistem gelistirilmedi henüz ? yada sanki ;)
hadi sifreni böyle 1234 gibi bir sacma rakamla aldin, mail adresinidemi salladin ? yoksa sifremi unuttum yapip mail adresine yeni sifreni göndertebilirsin, mail adresi dogru degildiyse bir bardak soguk su ikram edebilirim :icmek:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 29.08.2007, 00:06

bak sudesu bir fikrim var nick aldigin mail adresini hatirliyorsan sifremi unuttum de belki geri gelir sifren o zamanda sen degisirsin :)

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 29.08.2007, 00:57

hayırlı olsun üstüne su ic ömrü bitmis yenile ve kafana takma

sudesu

Acemi

• Konuyu başlatan "sudesu"

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 29.08.2007, 19:00

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ben yandim desenize ya bir bardak su yetmez itfayeyi carin yandimmmmmmmmmmmmmmmmmm

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 29.08.2007, 19:03

sudesu yeni bir nick al kendine en güzeli bu

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 29.08.2007, 21:03

Nickin gercegi mi ,yoksa kopyasi olmasin Sudesu?

Kopya Nickler cok basit bir sekilde yapiliyor ve anlayan kopya oldugunu gorur

_M_E-R_T_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 30.08.2007, 01:24

Alıntı sahibi ""KesmeSekeri""

Nickin gercegi mi ,yoksa kopyasi olmasin Sudesu?

Kopya Nickler cok basit bir sekilde yapiliyor ve anlayan kopya oldugunu gorur

sanirim sifre 1234 seklindese kopya nik degildir nik calindi ...

yapilabilcekler yazildi zaten
sifremi unutdum denemkde fayda vardir ..trabi mail adresini kafadan salamadiysan ve niki "calan" mail adresini de degisdirmedise

belki sansin vardir ve niki calan kisi o niki siler :) ozaman yine o niki airsin ve bu sefer gercek bi sifre secersin :)

Bu herkese bi ders olsun
radyo sifresini ve sabit nikinizin sifresini 123456 seklinde secmeyin ve sabit nikinizi kayit ederken gerek mail adresinizle kayit olun

dilara

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 25.09.2007, 08:17

Arkadaşlar hiç önemli degil bu anlattıklarınız. Adam radyoya giriyor istediği adamın niciniyle size yazıyor oradan radyonun nicine giriyor oradanda yazıyor.

Sonrada iyi günler dileyip çıkıyor. Guest olarak giriyor siz kapatıyorsunuz guestleri yada tanımadıgınız isimleri oradanda yazıyor.

Sonuç : 4.16 da demek ki güvenli bir sistem değilmiş. Şimdi cevap yazacak arkadaş olmaz imkansız diyecek. Daha iddia ederseniz verin adresnizi başımıza bela olan bu iletti sizede yönlendirelim.

Ama biz acil çözüm üretemedik. Sadece en büyük sensin herşeyi sen bilirsin dedik biraz uslandı.

Var mı bu konuda çözümü olan arkadaşımız.

eda0147

Acemi

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 3.10.2009, 11:00

:((

Bizimde radyo sifremizi caldilar dün girdik bakttikki sifreden giremiyoruz yayina ve SiD Nolardanda baktik olmuyo bizi sevmeyen biri yapmis olmali bunu gelde cildirma ya bu kadarmi kolay bu nickleri calmak :wallb: :wallb: simdi arastirma yapiyom acaba nasil alirim diye cünkü mail adreslerimi silmis yetkili birileri varsa lütfen ilgilensin bu olayla cünkü radyoda 3 arkadasiminda nickini calmislardi :x: bilgisi olan pm atsin lütfen msn den yardimci olursa sevinirim hoscakalin..

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 3.10.2009, 11:30

eda0147, nık(kullanıcı adı) ıle dj sıfrenızı aynı yaparsanız degistirirler yada farklı ıse sız sıfreyı verdıgınız kısı yanı sıze yakın bırı calmıstır

13

Saturday, 3.10.2009, 21:42

Re: :((

Alıntı sahibi ""eda0147""

ya bu kadarmi kolay bu nickleri calmak

ama seçenekler var

1 - şifreniz kolay olursa örnek 123456 veya 111111 gibi
2 - dj şifresi oluşturmayıp yayın veridiğiniz kişilere ana şifrenizle yayın yaptırırsanız
3 - tanıdığınız dahi olsa bundan zarar gelmez şifremi ona söyleyim derseniz
4 - farklı bir seçenek pc nizde keylogger ve benzeri yazılımlar sizin bilginiz dahilinde yüklenmişse

yukarıdaki seçeneklere göre çok kolay

başka türlü çok zor

----> BURDAN ŞİFRE İSTEYİNİZ

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 6.10.2009, 20:52

selam öncelikle cok üzgünüm benim bir sorunum var bilgili kisilere duyrulur beni bir serefsiz uygunsuz uygunsuz niklerle gelip rahasiz ediyo cok af edersiniz nikleri yaziyom EDİT ..... ve sayire dile alimcek nikler bu kisiyi nasil bula bilirim bilen varsa sölesin simdiden cok tsk ederim ve bu sorunu paylastigim icin cok üzgünüm utanc verici bir durum

15

Tuesday, 6.10.2009, 20:58

bursali_murat,

radyonuzda istemediğiniz kişiyi çizebilme seçeneğiniz mevcut o tür nickleri çizersiniz ne yazabilirler nede uygunsuz kelimeler kullanabilirler

Alıntı sahibi ""bursali_murat""

dile alimcek nikler bu kisiyi nasil bula bilirim

bulamazsın

eda0147

Acemi

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 19.10.2009, 21:32

Re: :((

ama seçenekler var

1 - şifreniz kolay olursa örnek 123456 veya 111111 gibi
2 - dj şifresi oluşturmayıp yayın veridiğiniz kişilere ana şifrenizle yayın yaptırırsanız
3 - tanıdığınız dahi olsa bundan zarar gelmez şifremi ona söyleyim derseniz
4 - farklı bir seçenek pc nizde keylogger ve benzeri yazılımlar sizin bilginiz dahilinde yüklenmişse

yukarıdaki seçeneklere göre çok kolay

başka türlü çok zor

----> BURDAN ŞİFRE İSTEYİNİZ[/quote]

merhaba benim radyo nick ile sifrem cok farkliydi ve kimsenin bilmedigi bir sifreydi ve kimseyede vermedim dj ler bile bilmiyor sid no dan giris yapiyorlar yani tanidigim kimseye kesinlikle vermedim ... keylogerleride biliyorum cok dikkatliyim bu konuda by cehennem diye biri gelmisti enson ve önce dinleyicilerimin sonra dj lerin sonrada radyoyunun nickini caldi ya bu kadarmi kolay bu nickleri calmak :cry: :cry:

17

Monday, 19.10.2009, 21:41

eda0147,

ben olabilcek alternatifleri saydım

linkten tekrar şifre isteyiniz