Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "mustafagokova"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 30.07.2007, 10:35

portlar açık ama hala (-) gösteriyo yardım lütfen

sevigili arkadaşlar ben portlarımı nasıl dediyseniz öyle açtım ama hala yayınım da düşme oluyo.bir de 4.16.29 da portların açık olup olmadığını nasıl anlarım.ve son soru bu firewall konusunu biraz açarmısınız bana belki sorun ordadır.şimdiden teşekkürlerimi sunar güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.kolay gelsin

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 30.07.2007, 11:01

Re: portlar açık ama hala (-) gösteriyo yardım lütfen

Alıntı sahibi ""mustafagokova""

sevigili arkadaşlar ben portlarımı nasıl dediyseniz öyle açtım ama hala yayınım da düşme oluyo.bir de 4.16.29 da portların açık olup olmadığını nasıl anlarım.ve son soru bu firewall konusunu biraz açarmısınız bana belki sorun ordadır.şimdiden teşekkürlerimi sunar güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.kolay gelsin

demekki portlari dogru acmamissin.

bu --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297 konuyu basdan sona kadar dikkatli bir oku, cevaplardada bircok bilgi var!

yeni sürümde 4.16 portlarin acik olup olmadigini ögrenmem icin.
Dinleyici olarak bir radyodaysan: chat penceresinin üzerine gidip, sag secenekle statistics tikla, this PC + olmali.
yayinci olarak girersen Mapping + olmali

• Konuyu başlatan "mustafagokova"

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 30.07.2007, 13:16

SEVGİLİ ARKADAŞLARIM YENİ SÜRÜMDE BAKMAM GEREKEN YERİ ANLADIM BUNUN İÇİN ÇOK TŞK.EDERİM. FAKAT PORTLARI DÜZGÜN AÇTIĞIMA EMİNİM KAÇ KEZ KONTROL ETTİM DAHA ÖNCE + GÖSTERİYODU BENDE SONRA NE OLDU ANLAMADIM.CUMARTESİ DE RADYODA CANLI MÜZİK YAPACAZ SİTEYEDE REKLAMINI KOYDUK NOLUR YARDIM EDİN REZİL OLACAZ YOKSA:D

afraze16

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 20.10.2007, 17:09

HAYIRLI AKSAMLAR ARKADASLAR BENDE MAPING EKSI BUGUN YASADIM BU SORUNU BAKTIM HERSEYE AMA COZUM BULAMADIM NET BAGLANTISIYLA ILGILI OLABILIRMI BANADA CEVAP VERISENIZ COK MEMNUN OLACAM PAYLASIMLARINIZ ICIN TSKLER

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 20.10.2007, 17:30

Daha önce Artımıydı ?

Eger artiysa Virüs tertibati Güncelleştigi taktirde engelliyebilir Portlari !

Sorununu ordanda çözemediysen Bilgisayarini sorunsuz bir güne geri atmayı dene !