Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın
  • Konuyu başlatan "dj.müge"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 17.09.2014, 01:57

Flatcast Fcp Tema Şömineli Alev Gifli

dj.müge belirtilen dosyaları ekledi:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 17.09.2014, 07:34

Emeginize Yüreginize Saglık MÜGE paylasim Adına Teşekkürlerr..

3

Wednesday, 17.09.2014, 07:36

hoş güzel tasarim renk secimide ama bu tarz temalarda butonları cercevesiz yapsaydığınız daha hoş dururdu....emeklerinize sağlik

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 17.09.2014, 11:12

Emegine saglik gifli bir tema olarak gayet guzel olmus paylasım icin tsklr..........

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 17.09.2014, 15:10

Emeginize Yüreginize Saglık MÜGE paylasim Adına Teşekkürlerr..

Teşekkür ederim By Ex.

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 17.09.2014, 15:13

hoş güzel tasarim renk secimide ama bu tarz temalarda butonları cercevesiz yapsaydığınız daha hoş dururdu....emeklerinize sağlik

Yorumuna ve eleştirine teşekkür ederim Alya. Çerçevesiz butonların daha sade durdugunu düşünerek çerçeveli butonları tercih ediyorum. Begeniler ve bakış açıları farklı olabiliyor. Zevkler ve renkler tartışılmazmış.

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 17.09.2014, 15:15

Emegine saglik gifli bir tema olarak gayet guzel olmus paylasım icin tsklr..........

Teşekkür ederim Okan begendiginize memnun oldum.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 17.09.2014, 15:35

müge hnm tmalarınıza zaman zaman bakiyorum yorum yapmiyorum ama inceliyorum diğer arkadaşların çalışmaları gibi yorum yapmaktan kaçınıyorum nedenide ben sadece güzel olmuş emeğinize saglık demekle yetinmiyorum görüş ve düşüncelerin içinizden geçtiği gibi açıkça yansımasından yanayım ama tabi bu herzaman vakur karşılanmıyo ama ben madem yorum yazma gereğini duyduysam o zaman düşüncelerimi yazacağım çalışmanız hakkında öncelikle resimleri program tekniği içinde güzel kullanıyorsunuz genelde tekniğinizin iyi olduğu belli bu temada gördüğüm resmin temdaki derinliği ...o konuda biraz gözden kaçırdığınız şeyler var yani açıkçası şu baktığımda bir oda içinde şömine başında oturn bir kadın görüntüsü hissi vermiyo bana dikkat ederseniz şömine kadından daha önde duruyor ve fona kaynaşması tam değil kadın figürünü keserken yani kenarlarınıı sanırım fona kaynaştırmaya çalşımışsınız ama kadını bu sefer budamışsınız kolundan bacağından aslında bu çalışmaya göre bunu fevkalede güzel yapabilirdiniz sanirim biraz acele etmişsiniz görüşlerimi dikkate alıp biraz daha titiz çalışırsanız eminim bana hak vereceksiniz birde ALYA arkadaşımızın dediği konu var gerçi o benide zaman zaman eleştriyo kızmıyorum aslında çok hoşuma gidiyo :)) ama tabi benim onun çalışmalarını hiç görmedim görürsem neler derim allah bilir ama onun düşüncesinide haklı buluyorum resimin bu kadar hakimiyet kurduğu bir temda misafir chet cubugu ve butonllar vede dj adı yeri tamamlayıcı olmamış temada eğer resmin bütününü çerçeve içine alsaydınız sanırım o zaman hoş görünecekti eleştrilerim yapıcı olmak anlamındadir eger kızarsanız cevabınızda belirtin birdaha yorum yapmayayim size kolaylıklar diliyorum

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 17.09.2014, 21:31

müge hnm tmalarınıza zaman zaman bakiyorum yorum yapmiyorum ama inceliyorum diğer arkadaşların çalışmaları gibi yorum yapmaktan kaçınıyorum nedenide ben sadece güzel olmuş emeğinize saglık demekle yetinmiyorum görüş ve düşüncelerin içinizden geçtiği gibi açıkça yansımasından yanayım ama tabi bu herzaman vakur karşılanmıyo ama ben madem yorum yazma gereğini duyduysam o zaman düşüncelerimi yazacağım çalışmanız hakkında öncelikle resimleri program tekniği içinde güzel kullanıyorsunuz genelde tekniğinizin iyi olduğu belli bu temada gördüğüm resmin temdaki derinliği ...o konuda biraz gözden kaçırdığınız şeyler var yani açıkçası şu baktığımda bir oda içinde şömine başında oturn bir kadın görüntüsü hissi vermiyo bana dikkat ederseniz şömine kadından daha önde duruyor ve fona kaynaşması tam değil kadın figürünü keserken yani kenarlarınıı sanırım fona kaynaştırmaya çalşımışsınız ama kadını bu sefer budamışsınız kolundan bacağından aslında bu çalışmaya göre bunu fevkalede güzel yapabilirdiniz sanirim biraz acele etmişsiniz görüşlerimi dikkate alıp biraz daha titiz çalışırsanız eminim bana hak vereceksiniz birde ALYA arkadaşımızın dediği konu var gerçi o benide zaman zaman eleştriyo kızmıyorum aslında çok hoşuma gidiyo :)) ama tabi benim onun çalışmalarını hiç görmedim görürsem neler derim allah bilir ama onun düşüncesinide haklı buluyorum resimin bu kadar hakimiyet kurduğu bir temda misafir chet cubugu ve butonllar vede dj adı yeri tamamlayıcı olmamış temada eğer resmin bütününü çerçeve içine alsaydınız sanırım o zaman hoş görünecekti eleştrilerim yapıcı olmak anlamındadir eger kızarsanız cevabınızda belirtin birdaha yorum yapmayayim size kolaylıklar diliyorum

Öncelikle yorumunuza ve uyarılarınıza teşekkür ederim HAZARBEY. Eleştirilere asla kızmam. Eleştiriler olacakki hatalarımızı düzeltebilelim. Temaya gelince biraz aceleye gelmiş olabilir. Gifli tema yapma heyecanı ile biraz çabuk yaptım. Bayan resmi png kesmedim sadece koyulaştırdım. Belki o yüzden silik görünüyor kol kısmı. Yorum yazan ellerinize sağlık teşekkür ederim.

10

Wednesday, 17.09.2014, 21:47

emegine saglık müge,güzel paylasım icin tsk.ederim.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 17.09.2014, 23:23

istediğim yanıtı aldim sizden müge hanım hoş karşıladığınıza sevindim istediğim cevapta buydu bundan sonraki çalışmalrında başarılar dilerim arkadaşım yolun açık olsun

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 18.09.2014, 17:37

emegine saglık müge,güzel paylasım icin tsk.ederim.

Güzel yorumuna teşekkür ederim Kerim Can.

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 18.09.2014, 17:38

istediğim yanıtı aldim sizden müge hanım hoş karşıladığınıza sevindim istediğim cevapta buydu bundan sonraki çalışmalrında başarılar dilerim arkadaşım yolun açık olsun

Teşekkür ederim HAZARBEY.

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 18.09.2014, 22:38

Emeğinize sağlık güzel paylaşım için teşekkürler...

Yoncam

Jüri

• "Yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 19.09.2014, 01:40

Emek ve paylaşım adına tşkler

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 19.09.2014, 13:24

Çok güzel bir çalişma olmuş,çok beğendim emeğine yüreğine sağlık
paylaşım adına çok tşklerr

17

Friday, 19.09.2014, 13:25

Emeğinize sağlık.

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 19.09.2014, 14:29

Emeğinize sağlık güzel paylaşım için teşekkürler...

Güzel yorumuna teşekkür ederim Qupido.

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 19.09.2014, 14:30

Emek ve paylaşım adına tşkler

Teşekkür ederim Yoncam

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 19.09.2014, 14:32

Çok güzel bir çalişma olmuş,çok beğendim emeğine yüreğine sağlık
paylaşım adına çok tşklerr

Begenine ve güzel yorumuna teşekkür ederim Sedef.