Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Tuesday, 7.08.2012, 12:17

Flatcast fcp radyo tema,Allah De Kalbim,Türkleydi

1-Kandil Temamiz

2-Bayram Temamiz

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

2

Tuesday, 7.08.2012, 12:22

Emeklerinize sağlık Nehir Abla süper olmuş çalışmaların çok duygulandım. :sapka: Paylaşım için teşekkürler. :1alkis: :1alkis:

3

Tuesday, 7.08.2012, 12:25

Faydalı ve görsel temalar emeginize saglık

Tek bir baslık altından paylassaydınız keske.

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 7.08.2012, 12:32

Elinize emeğinize sağlık çok hoş görünüyor çalışmalarınız paylaşım için teşekkür ederim Türkleydi :1alkis:

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 7.08.2012, 13:12

Ablacım ellerine sağlık çok güzel ve hoş çalışmalar olmuş renk ve dizayn süper paylaşımın için ayrıca teşekkür ederim ..

6

Tuesday, 7.08.2012, 13:18

BAYILDIMM MÜKEMMEL HEP KALBİMDEN GEÇİRİYORDUM KABELİ TEMAM OLMADI DİYE VE HEMEN İNDİRDİM HELAL ET NEHİRCİM.. :aro:

mikail_51

Stajyer

• "mikail_51" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 7.08.2012, 15:02

Ablam ellerine sağlık çok güzel ve hoş çalışmalar olmuş renk ve dizayn süper temaları radyoya koyunca ap ayrı bır güzellik ortaya çıkıyor tabıkı temanın reklerı uyumu da cok önemli bu temalarda bunlar fazalsıyla verılmış çok teşekkürler ediyorum ve 10 üzerinden 10 veriyorum çünki hak ediyor

BENSU

Usta

• "BENSU" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 7.08.2012, 15:25

ÇO ANLAMLI VE GÜZEL TEMALAR OLMUŞ ABLACIĞIM...ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK...PAYLAŞAN YÜREĞİNE TEŞEKKÜRLERİMLE... :1alkis: :thumbup:

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 7.08.2012, 15:51

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir Hanım. harika olmus süper kutlarım :1alkis:

• "••bitanesi••" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 7.08.2012, 20:49

Emeğine sağlık Leydim çok güzel çalışmalar olmuş paylaşım için teşekkürler...

11

Tuesday, 7.08.2012, 23:04

Emeklerinize sağlık Nehir Abla süper olmuş çalışmaların çok duygulandım. :sapka: Paylaşım için teşekkürler. :1alkis: :1alkis:

ASLImm bizi biz yapan inanclarımız olmazsa olmazımız beyendıgıne cok sevındım canım sagol çok tesekür ederım ablacım :)

12

Tuesday, 7.08.2012, 23:06

Faydalı ve görsel temalar emeginize saglık

Tek bir baslık altından paylassaydınız keske.

rmx aynı baslık altında dini tema paylasımı pek dogru olmuyor bu temalar istisna oldugu için ayrı paylasım oluyor haliyle buyuzden ayrı sunumda bulundum
güzel beyenı ve yorum için tesekür ederım sagolasın güzel insan :)

13

Tuesday, 7.08.2012, 23:07

Elinize emeğinize sağlık çok hoş görünüyor çalışmalarınız paylaşım için teşekkür ederim Türkleydi :1alkis:

Ben tesekür ederim CANKIZ güzel yorumunuz için sagolasın gönlüne saglık

14

Tuesday, 7.08.2012, 23:11

Ablacım ellerine sağlık çok güzel ve hoş çalışmalar olmuş renk ve dizayn süper paylaşımın için ayrıca teşekkür ederim ..

Allah razı olsun sonbusem beyendıgıne cok sevındım canım beyenı ve güzel yorumun için çok tesekür ederim ablacım

15

Tuesday, 7.08.2012, 23:14

BAYILDIMM MÜKEMMEL HEP KALBİMDEN GEÇİRİYORDUM KABELİ TEMAM OLMADI DİYE VE HEMEN İNDİRDİM HELAL ET NEHİRCİM.. :aro:

HELAL I HOŞ OLSUN LEYLA MM NE DEMEK CANIM GÜLE GÜLE KULLAN INSALLAH
PAYLASIMA BUYUZDEN SUNUYORUZ YA YAPTIGIMIZ TEMALARIMIZI BEYENDIGINE COK SEVINDIM VE MUTLU OLDUM LEYLACIM ÇOK TESEKÜR EDERIM GUZEL YORUMUN ICIN SAGOLASIN GÜZEL INSAN :)

16

Tuesday, 7.08.2012, 23:18

Ablam ellerine sağlık çok güzel ve hoş çalışmalar olmuş renk ve dizayn süper temaları radyoya koyunca ap ayrı bır güzellik ortaya çıkıyor tabıkı temanın reklerı uyumu da cok önemli bu temalarda bunlar fazalsıyla verılmış çok teşekkürler ediyorum ve 10 üzerinden 10 veriyorum çünki hak ediyor

Allah razı olsun abilerin abisi :) beyenerek ve see seve kullanıyorsanız ne mutlu bana diyorum demekki emeklerım bosa gitmiyor bu durumda çok sevındım beyenmenıze sagolun bu güzel sözler bana feyz verıyor
çok sagol tesekür ederim abicigim mutlu oldum bu güzel sözler karsısında allah senden razı olsun insallah :)

17

Tuesday, 7.08.2012, 23:19

ÇO ANLAMLI VE GÜZEL TEMALAR OLMUŞ ABLACIĞIM...ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK...PAYLAŞAN YÜREĞİNE TEŞEKKÜRLERİMLE... :1alkis: :thumbup:

SAGOL ÖZLEMIM BEN TESEKÜR EDERIM GUZEL YORUMUN ICIN ABLACIM YUREGINE SAGLIK

18

Tuesday, 7.08.2012, 23:22

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir Hanım. harika olmus süper kutlarım :1alkis:

Sagolasın kadim dostum beyendıgıne cok memnun oldum inan
ben tesekür ederim güzel yorumlarını esirgemedigin ve bu kardesini yorumlarda yalnız bırakmadıgın için ayrıca tesekür ederim allah razı olsun senden :)

19

Tuesday, 7.08.2012, 23:24

Emeğine sağlık Leydim çok güzel çalışmalar olmuş paylaşım için teşekkürler...

Ben tesekür ederim bitanem güzel yorumun için sagolasın canımm :)

• "gizem06" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 7.08.2012, 23:25

emeginize saglık leydim ne hos bir çalışma böyle mukemmel paylasan yüreginize tskler