Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Dj_MuZo"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 2.05.2012, 18:25

sifir bir radyo acmak

arkadaslar sifirdan radyo nasil acabiliriz tr.gg. ve bi baska sitelerde hazir sidleri kullaniyoz sifirdan nasil aca b,liriz bilindigi gibi blogcu yok oyuzden radyo kurulumunu acmak icin resimli anlairsaniz seviniriz .......arti .. benim pc ariza yapti .ve bazi radyolar direk siteye girdimmi acabiliyodum suan direk girdimmi siteye hepsi yok olmus o radyo adrsslerini nasil bula biliriz ..sid nolarindan bulunurmu . SAYGİLARİMLAA :çakçak:

2

Wednesday, 2.05.2012, 19:21

___________________________________________________________________________________

TR.GG Sitesi Kurmak [Resimli Anlatım]

___________________________________________________________________________________

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

Muhtemelen İsine Yaracaktır;)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 2.05.2012, 20:23

sid nolarindan bulunurmu

Sid no'larini biliyorsaniz Radyo Rulet'ten bulabilirsiniz aradiginiz radyolari :thumbup:

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 2.05.2012, 21:27

radyo ruletden

radyo ruletden nasil bulunacakk sid ata biliri ama adre cikmazki kapali radyoya

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 2.05.2012, 21:37

Kapaliysa tabii cikmaz haklisiniz. Acik'ken radyodakilere ulasabilirdiniz, adresi alirsiniz diye düsünmüstüm :hayret:
Bakin bu link'in ardindaki mavi ile yazili olan SID nosunu, sizin aradiginiz radyonun sid no'suyla degisin, o zaman flatcast'ta kayitliysa, adresi bulabilirsiniz:
http://flatcast.com/PrgDesc.aspx?sid=212169

Dj_MuZo

Stajyer

• "Dj_MuZo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 3.05.2012, 12:51

bole kayit erro

Kein Titel vorhanden
Keine Beschreibung vorhanden ......bu radyo silinmismi yani flatdan

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 3.05.2012, 13:06

radyo bulunamadi diyor sid numarasi yanlis olabilir yada kullanici tarafindan silinmis olabilir.