Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 13.04.2012, 16:44

flatcast radyo tema // Ornek Olalım Hayat akıp Gidiyor// Türkleydi //

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 13.04.2012, 16:49

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

3

Friday, 13.04.2012, 16:51

Flash Cok Güzel Olmuş Abla.
Evet Biz Bi Aileyiz ;)

Emeğine Sağlık,
Güzel Paylaşımın Icin Tesekkurler Ablam.

4

Friday, 13.04.2012, 16:59

Sagolasın canım kardesim benim Ersinim

Beyendıgıne sevındım ablasının bitanesi ben Tesekür ediyorum sagolasın

5

Friday, 13.04.2012, 17:00

CANKIZ Sagolasın canım Ben de yorumun için çok Tesekür Ederim

6

Friday, 13.04.2012, 17:03

Emeğine sağlık Türkleydi....
Paylaşım için teşekkürler...

EngongeM

Moderatör

• "EngongeM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 13.04.2012, 17:26

Çok Hoş Olmuş Abla.
Emeklerine Saglık..;)

8

Friday, 13.04.2012, 17:30

Emeğine sağlık Ablam....
Paylaşım için teşekkürler...

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 13.04.2012, 18:30

NEHİRCİHİM HARİKA BİE CALİŞMA...BEN COK BEGENDİM EMEKLERİNE SAGLİK CANIM BENİM
RESİM COK CANLİ EFEKTLERDE SÜPER OLUMUŞ... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 13.04.2012, 18:43

Ellerinize sağlık güzel bir tema olmuş ancak ben iki komut yazısında takıldım.Türkçe komutlardan sonra gelen "İtalik" komutu birde en sondaki komut ne okuyamadım?Kanıt mı,yanıt mı...? Benim bildiğim o tuş "Kayıt" tuşu değil mi? Sanırım yanlış yazıldı ;) Emeğini paylaşan yüreğe teşekkürlerimle...

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 13.04.2012, 19:17

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir hanım cok hos ve kullanıslı calısma kutlarım :)

12

Friday, 13.04.2012, 23:24

KAHKAHAFM-ONUR arkadasım güzel yorumun için sagolasın Tesekür ederim

Beyendıgıne Sevindim modum Engongem Sagolasın ablacım memnun oldum beyendıgıne ama flash ı sen ögrettın bana bu gün bu güzellıkler senın ögretılerın sayesınde oldu inan ablacım allah razı olsun senden .

ASLIM Canımbenım sagolasın ablacım beyendıgıne sevındım Sagolasın

Sagolasın €fsunum mutlu ettın benı yine güzel olmus sözünü duydummu mutlu oluyorum her canlı gibi demek artık temada kusurlarımı en az a ındırmısım diye düsünüyorum ,Güzel kalbin güzel yorumun için çok Tesekür ederim canımın yarısı öpüyorum seni yüregınden canım

Türkece/GnL Hanım herzamankı gibi yine gördünüz :)) ordaki şuncaacık seyi :D degilmi hocam :) sizinde okuyabıldıgınız gibi kayıt tus u o gönül hanım

yazı stil i az yukarda olsaymıs kayıt ın Y sinin kuyrugu wallahı görünecekmıs gözümden kacmıs inanın o korolası kuyruk :D ama dogru işte tesbıtınız buda benım kusurum allah ıcın dogruya dogru ne dıyeyım :( Italık tusunuda özellıkle yazıyorum nedenıde şudur >> yıllardır A.B.C derken ama yabancı ama türkçe bazı komutları bılmeyenımız yok diye düsünüyorum simdi söyle bır örnek vereyım size hocam YILLARDIR TANIDIGIMIZ ABDULRAZZAK AMCAYA OSMAN AMCA DIYE HITAB ETMEYE BENZETIYORUM BU Italık komut yazısını ben gülmeyın bana nolur zaten ben yazarken gülüyom da böle düsündügümden ABDULRAZZAK AMCAYA yine kendiismiyle seslenmek istiyorum ben onu o isimle tanıdım osman demedı yıllardır bana kımse gibi yaniii :) ;) :D :çakçak: <<< Böyle iste gönül hanım biraz espritüel cevap vermek böyle anlatmaya calıstım nacizane YATIK yazıyoruz yatık ne soruyorlar ne yatmıs kım yatmıs nıye yatmıs :)

EGRI yazıyoruz egrılen ne nıye egrılmıs nasıl olmus neren tutuldu boynunmu agrıdı vs ee türkce baska anlatımı ne kaldı wallahı bence en dogrusu bızım

ABDULRAZZAK AMCANIN 40 YILLIK Italık hemde orjınali :D işte buyuzden o ıtalik hep öyle yazılacak tarafımdan hocam :çakçak:

güzel yorumunuz için çok Tesekür ederim gönül hanım Sagolun :)

Sayn atilla ky kalbi güzel huyu güzel allahımın güzel kullarından olan kadim dostum

güzel yorumlarınızı esirgemedınız için çok ama çok çok Tesekür ederim Sagolun güzel insan

€bru

Profesyonel

• "€bru" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 13.04.2012, 23:50

Nehir ablamm:1alkis:^^^süper cıvıl cıvıl
emeklerine paylaşan yüregine saglık.......

14

Saturday, 14.04.2012, 10:54

Bravo :1alkis: Nehircigim,
yine göze alisik olmayan bir Calisma ...
Cok begendim Resimde bu calismaya ancak budenli yakisabilir.. :thumbup:
Emeklerine saglik Canim...
Sevgi dolu gönlümden o güzelim Gönlüne Sevgiler... :rolleyes:

~~yagmur~~

Orta Düzey

• "~~yagmur~~" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 14.04.2012, 13:05

emegıne yuregıne saglık paylasım adına tskrler

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 14.04.2012, 17:29

Leydim emeğinize sağlik süper calisma olmus paylasim için tskkr ederim

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 15.04.2012, 00:54

Ellerine sağlık Leydim çok güzel olmuş paylaşım adına tşkrler.. :thumbup:

18

Monday, 16.04.2012, 01:25

Güzel yorumlarınız ve yüreginizden dökülen o güzel sözlerinize ayrı ayrı her birinize sonsuz Tesekürler Arkadaslar

19

Wednesday, 18.04.2012, 12:36

:1alkis: hem kullanıslı hem güzel olmus calısmanız LEYDİ Emeginize saglık paylasım adına tsk ederim

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 23.05.2012, 08:59

Resimdeki bayanin kiyafet stili ve yazi fontu Almanyanin savas dönemini hatirlatti bana. Belki bilerek degil tesadüfen kullanmissindir bilemem ama bunlari yakistirabilmekte, ayni tarihi yansitabilmekte önemli :1gözkirp:
Elestirebilecegim tek nokta sadece kullandigin gri/gümüs stilleri altin renginde daha uyumlu olacagidir. Yoksada veriyorum yildizlarimi, paylasim ve emek icin binlerce tesekkür ediyorum :ff: