Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

VURGUNUMM

Orta Düzey

• "VURGUNUMM" bir erkek
  • Konuyu başlatan "VURGUNUMM"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 10.06.2010, 15:11

Flatcast Fcp Tema-Kirmizi Bomba

edit
VURGUNUMM belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "nisa nisa" (10.06.2010, 17:42)

OLUM__MELEGI

Orta Düzey

• "OLUM__MELEGI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 10.06.2010, 15:23

Yoruma gerek olmadığını düşünüyorum!

3

Thursday, 10.06.2010, 15:39

paylasim icin teskurler

4

Thursday, 10.06.2010, 15:47

Emegine saglik bayanin bir yeri gercekden ön plana cikmis bence hic hos olmamis bu puanim 1

VeR@

Profesyonel

• "VeR@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 10.06.2010, 21:13

resimler birbirini tamamlamamış. ayrıca kaan'a katılıyorum estetiklikten ziyade basit bi görünüm olmuş puanım 1

VURGUNUMM

Orta Düzey

• "VURGUNUMM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 10.06.2010, 22:14

siz birbirinize katin onemli degil aama bu temanin birbaska cesifinide yaptim bu turunden hoslanmayan kisiler obur turunu indirebilirle bu turundende hoslananlar varki bakiniz indirmisler
RENKLER VE ZEVKLER TARTISILMAZ

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 10.06.2010, 22:18

yorum yok..

8

Thursday, 10.06.2010, 22:19

tabiki renkler ve zevkler tartisilmazda bende kendi fikrimi belirttim sadece sahsen ben kullanmam :)

VURGUNUMM

Orta Düzey

• "VURGUNUMM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 10.06.2010, 22:22

bende kullanmam ama kullanan arkaqfdaslar varki bak indirmisler
bende kendi fikrimi belirtiyorum sadece

10

Thursday, 10.06.2010, 22:26

Yaff Radyoya gelen Misafirlerin gözüne nasil hitab ediyor bu gercekden merak ettim , her saniye bir kisinin biyerine bakmak nasil bir hiski acaba :)

VURGUNUMM

Orta Düzey

• "VURGUNUMM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 10.06.2010, 22:29

HAPISHANEYI HASTANEYI BEGENEN VARMI HIC KIMSE ISTEMEZDEMI ORAYA GIRMEYI AMA VAR ORALARADA IHTIYAC VARKI KULLANIYORLAR

12

Thursday, 10.06.2010, 22:48

paylasim icin tskelr ve eline saglik puanim 3,resimler kimseyi baglamaz yerinde elestiri olmaz sanirim,tekrardan basarilar

13

Thursday, 10.06.2010, 22:48

Sende haklisin kardes , sustum ben :)

KARDELEN_NL

Profesyonel

• "KARDELEN_NL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 10.06.2010, 22:53

emeginize saglik tskler.

15

Thursday, 10.06.2010, 22:53

paylasim icin tskelr ve eline saglik puanim 3,resimler kimseyi baglamaz yerinde elestiri olmaz sanirim,tekrardan basarilar

Resimler kimseyi baglamaz derken , senin tarzina yakin olabilir buda senin görüsün , ben senin görüsüne saygi duydugum kadar sende benim görüsüme saygi duymak zorundasin yanilmiyorsam , ve resimler cok kisiyi baglar inan bana , ben sadece fikrimi yazdim ve gelipde resimler kimseyi baglmaz yazman bana cok ters geldi ,

16

Thursday, 10.06.2010, 22:54

owwwww kaan ?( bu sekilde resim eklendi diye dofelimmi arkadasi:):)):): 1 daha ekleemz ne dersin:):):)

17

Thursday, 10.06.2010, 22:55

Ben sadece fikrimi belirttim ve yazdim ve bu benim dogal hakkim diye düsünürüm ister ekler ister eklemez kendisi bilir..

VURGUNUMM

Orta Düzey

• "VURGUNUMM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 11.06.2010, 03:26

ALAKA SIZ YAZARTKEN GORUSUNUZU BELIRTIYORSUNUZ --- AMA BEN YAZARKEN GORUS SAYILMIYOR RUYANUR KARDESIM YAZARKEN GORUS SAYILMIYOR BU NASIL BIR DUSUNCEYA BURDAKI ELESTIRILERE DUSUNCELERINIZE BIZIM DUSUNCELERIMIZI YAZMAK NIYE SIZE RES GELIYOR

ALAKA ALTASKI YAZIYI SIZ YAZDINIZ
Yaff Radyoya gelen Misafirlerin gözüne nasil hitab ediyor bu gercekden merak ettim , her saniye bir kisinin biyerine bakmak nasil bir hiski acaba

YAFFF NEDEMEK BANA ACIKLARMIUSINIZ DEMEKKI SEN HERSANIYE BIR BAYANIN BIR YERINEMI BAKIYORSUN DEMEK SEN AYNISINI YAPIYORSUNKI BIURAYA OYLE YAZIYON RESIMDE CIPLAKLIK YOK NE VARKI SADECE DAR PANTOLAN GIYMIS
SIZ DEMEKKI HEP EVIN ICINDE OTURUYORSUNUZ DISARI CIKINDA GIYINENLERI BAKIN BOYLE VEYA ACIK GIYINEN YOKMU YANI DEMEK SEN HER SANIYE ONLARA OYLE BAKIYON DISARI CIKTIGINDA

EGER BURAYA TEMA YAPIP EKLIYORSAN HER DUSUNCEYE SAHIP KISILER INDIRSIN YARARLANSINDIYE EKLIYORUZ
INDIRILDIGINE GOREDE DEMEKKI BOYLE TE;MALARIU KULLANANLARDA VAR BU TEMAYI KULLANANLARA BILE ULU ORTAM LAF ATIYORSUNUZ EKLEDIGIM TEMA SAKINCALI ISE BURDA YONETICI ARKADASLAR VARDI UYARIRLAR VEYA KURALA ERKLERLERDI

NEOLURYA HERKISININ BAKIS ACISINADA SAYGI DUYUN BEGENMEK ZORUNDA DEGILSINIZDE ---- DEGERLENME YAZMAZSIN OLUR BIZTER

VURGUNUMM

Orta Düzey

• "VURGUNUMM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 11.06.2010, 03:29

SEN FIKRINI BELIRTIYONDA SEN IN FIKRIN FIKIR OLUYOR BIZ FIKRIMIZI BELIRTIRKEN --- FIKRAMI OLUYOR YOKSA
AYIPYA BURAYA YAPTIGIMIZ BIR HOBIMIZI PAYLASIYORUZYA BUKADEARDA OLMAZ KARDESIMYA

TEMAYI YAP EKLE BIR%DE SUNLARA BAKINYA

BURAYA EKLEMEK ICIN TEMA YAPAN ARKADASLARI DAHA TESFIK EDECEGINIZ HERE INSANI CILEDEN CIKARIYORSUNUZ