Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY45"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 17.04.2014, 03:58

Flatcast Fcp-Hazarbey Hareketli Temalari Safran-2

HAZARBEY45 belirtilen dosyaları ekledi:

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 17.04.2014, 06:21

Ellerinize sağlık Hazar bey, fonda çok sevdiğim vektörel bayan resmini kullanmışsınız ;)
Hafif hareketlilikte kullanışlı olmuş.Çerçeveleme çalışmanızda kullandığınız koyu sarı altın tonda dikkat çekici.
Acaba sarı yerine resimlerin tonlarından yeşil-kırmızı yada gri tonlar kullanılsaydı nasıl olurdu diyede düşündüm.
Çerçeve içine imza atıldığında dj-radyo adı gibi durduğu düşüncesindeyim.Dikkati çekmeyen,silinemeyecek yer olabilirdi.
Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle, devamını bekliyorum ^^

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 17.04.2014, 08:25

emeğinize saglık

..KIVILCIM..

Orta Düzey

• "..KIVILCIM.." bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 17.04.2014, 09:05

emeğinize sağlık çok zarif bir tema olmuş paylaşım için tşkler

5

Thursday, 17.04.2014, 09:43

emegine saglık hazarbey,güzel olmus,paylasım icin tsk.ederim.

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 17.04.2014, 11:33

Elinize emeginize saglik Hazarbey guzel bır calısma olmus Paylasım ıcın tesekkurler

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 17.04.2014, 13:34

DEĞERLİ TURK ECE/GNL HANIMEFENDİ SİZİN YORUM YAPTIĞINIZI GÖRÜNCE ÇOK MUTLU OLUYORUM NEDENİDE HER YORUMUNUZDA FİKRİNİZİ DÜŞÜNCELERİNİZİ AÇIKÇA İFADE ETMENİZDEN BU ÇOK HOŞUMA GİDER ÇOĞU İNSAN ALKIŞ İSTER HEP AMA BEN ELEŞTRİDE ÇOK İSTİYORUM ÇÜNKÜ YAPTIĞIM ÇALIŞMANIN İNSAN ÜSTÜNDE BIRAKTIĞI ETKİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR SADECE ÇOK GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK DEMEKLE BEN BUNU FARKEDEMİYORUM BUNU BİRDE ZENOBİA HNIM YAPARDI AMA O ARTIK SAYFAMA UZAK ÇOK NADİR GELİYO SORDUM KENDİSİNE BEN ARTIK YORUM YAPMIYORUM DEDİ BANA KÜSMÜŞ :))) GALİBA YAZ GELİYO BİR DONDURMA ISMARLASAM BARIŞIRMI ACABA :himmmm: EVET TABİKİ ŞAKAYLA KARIŞIK SİTEM EDİYORUM SUÇ U LİSAN EDİYORSAM AFFOLA VE ŞİMDİ GELELİM SİZİN FİKİRLERİNİZE BANA GÖRE YAPTIĞIM ÇALIŞMALARIN SONUÇALRINA GÖRE KONUŞUYORUM SİYAH FONDA EN GÜZEL DURAN RENK KIRMIZI ALTIN SARISI SAFRAN VEDE FÜME RENKLERİDİR KENDİM AYNI ZAMANDA REAL DEDE RESSAMIM YILLARCA RENKLERLE BOĞUŞTUM TABİKİ BU BENİM DÜŞÜNCEM RENKLERLE ZEVKLER TARTIŞILMAZ DENİR YA SİZİN BAHSETTİĞİNİZ YEŞİL VE KIRMIZI SANIRIM ORDAKİ LALENİN RENKLERİNDEN ESİNLENEREK DÜŞÜNDÜNÜZ BENCE ÖYLE OLSAYDI BİRAZ ALAYLI GALAYLI OLURDU YANİ RENKLERİN ASALETİ SARSILIRDI GRİ RENGE GELİNCE DÜŞÜNÜLEBİLİR AMA SİYAH FONDA BİRAZ KABA DEYİMLE CIRTLAK DÜŞÜYO BEN ÇOK GEREKMEDİKÇE KULLANMAM AMA YİNEDE ACABA DEMEDİM DEĞİL DENEYİP GÖRÜLEBİLİR AMA BU STANDARDI YAKALAYACAĞIMDAN EMİN DEĞİLİM DÜŞÜNCE VE GÖRÜŞLRİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYIN TÜRK ECE DEVAMINI BEKLİYORUM SAYGILARIMLAA...

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 17.04.2014, 13:36

Emeklerinize sağlık zemin çok hoş olmuş...Çerçevelerde gayet canlı ve güzel oturmuş... :thumbup:

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 17.04.2014, 15:58

BANA GÖRE YAPTIĞIM ÇALIŞMALARIN SONUÇALRINA GÖRE KONUŞUYORUM SİYAH FONDA EN GÜZEL DURAN RENK KIRMIZI ALTIN SARISI SAFRAN VEDE FÜME RENKLERİDİR ..............................................
SİZİN BAHSETTİĞİNİZ YEŞİL VE KIRMIZI SANIRIM ORDAKİ LALENİN RENKLERİNDEN ESİNLENEREK DÜŞÜNDÜNÜZ BENCE ÖYLE OLSAYDI BİRAZ ALAYLI GALAYLI OLURDU YANİ RENKLERİN ASALETİ SARSILIRDI GRİ RENGE GELİNCE DÜŞÜNÜLEBİLİR AMA SİYAH FONDA BİRAZ KABA DEYİMLE CIRTLAK DÜŞÜYO BEN ÇOK GEREKMEDİKÇE KULLANMAM

Burda sanırım bir çelişkiye düştük.Siyah fonda en güzel duran renklerde zaten kırmızı ve füme demişsiniz ama griye cırtlak düşerdi demişsiniz.Genel renk tonu olarak griyi kullandım yoksa füme gümüş gibi bir sürü tonlaması var ve grinin beyaza yakın olanını değilde daha siyaha yakın tonları kullanılınca bence bağırmazdı.Sarının tonlanınca bağırmadığı gibi.Kırmızı evet belki boğardı ancak lalenin sapındaki yeşilin tonlarıda dikkat çekici olurken aynı zamanda resim tonlarına uyardı.Ha gri kırmızı yada yeşil boğardı dikkat çekmesi için sarı tonları kullandım deseydiniz anlardım.Zevklerle renkler tartışılmazmış evet doğru ben sarı tonlarını kahverengi zemin üzerinde, gri tonlarını siyah üzerinde çok asil görürüm.Çünkü ara renkleridir ;)

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 17.04.2014, 18:21

şimdi türk ece hanım aslında çelişkiye düşmüşüz gibi algılanabilir ama bence düşmedik sanki aynı şeyleri söylüyoruz gibi çünkü ben füme deyimini sizin grinin beyaza kacan tonu değilde siyaha kaçan tonu demeniz aynı şeyi düşündüğümüzü gösteriyo füme kelimesinide o yüzden kullandim evet haklısınız grinin bi sürü tonları var siyaha kaçan tonu diyosanız hemfikirim tabiki o cırtlak düşmez yani kısacası çokta çelişkili değiliz aynı şeyleri düşünmüşüz teşekkür ederim ilgi alakanıza ii çalışmalar dilerim

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 17.04.2014, 18:23

teşekkürler MELTEM L yorumunuz için sağolun efem

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 17.04.2014, 18:25

HAZARBEY resim seçimi hareketlilik ço hoş sadece imzanızı bence oraya koymasanız daha iyi olur bence Emeginize saglık paylaşım için Tşkler :)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 17.04.2014, 19:56

BUNU BİRDE ZENOBİA HNIM YAPARDI AMA O ARTIK SAYFAMA UZAK ÇOK NADİR GELİYO SORDUM KENDİSİNE BEN ARTIK YORUM YAPMIYORUM DEDİ BANA KÜSMÜŞ )) GALİBA YAZ GELİYO BİR DONDURMA ISMARLASAM BARIŞIRMI ACABA

Damla çikolatalı ve vanilyalı olsun Hazarbey,1 kg yeter çok yersem boğazlarım mahvolur. :D
Okuyunca güldürdünüz beni ALLAH ta sizi güldürsün.Her daim yüzünüz gülsün..

ewet bir ara kararım yorum yapmamak idi. Kendimce sebeplerim vardı.Bu karar buradaki temacı hiç bir arkadaşımla alakalı değildi.
Biraz etliye sütlüye karışmamak adına idi..
Sizlere asla küsmem,2 günlük dünya ne kırmaya değer nede kırılmaya.

Yorum yapmıyor Zeno küsmüşmü demiştiniz?? Yapayım bari :rolleyes:

3 Renk Turuncu,siyah,kırmızı,hepside yerinde yakışmış .
Kullanışlı bir tema süssüz ama klas.
Süsü çiçekler tamamlamış bana göre.
Elinize sağlık Hazarbey,beğeni ile baktım temanıza,zaten sizin Galatasaraydan fazla fanatiğiniz var :rolleyes: ,ALLAH eksiltmesin aksine çoğaltsın beğenenleri..
Güzel emeklerinize çok tşk ediyorum..

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 17.04.2014, 23:04

zenobia çok teşekkürler arkdaşım zaten cevabınızdan neden yorum yapmadığınızı tahmin etsemde anlamıştım bu konuda çok hak veriyorum size dikkat ederseniz benimde yorumlarım yoktur fazla hatta fikrimi söyleyeceğim arkadaştan izin isterim düşüncemi yazayımmı diye bu kadar eleştriyi sevmeyen bir toplum olduk neyse 1 kilo çikolatalı dondurma az gelmezmi size diye düşünüyorumm hani bulmuşken biraz fazla isteseydiniz malum yaz yeni başlıyo sezon sonuna kadar yerdiniz :P anlamışsınız zatende küsme olayını şaka olarak yazdım tabiki gelelim tema konusundaki düşüncelerine evet süslü olmadı fazla nedenide bazen sade temalarra yapılan olumlu yanıtlar etkiledi sanırım sade olsun kullanışlı olsun diye düşündüm ayrıca ne kadar fanatiğim olduğunu nerden öğreniyorsunuz ya site istatistiğindenmi bakıyosunuzu ben hiç takip edemiyom o konuları sadece indirme ve tıklanma sayısına dikkat ederim gif animasyon çalışmalarını yayaınladığım site adminleride paylaşımlarımın dünaynın bazı ülkelerine kadar ulaştığını ifade ederler ama valla ben fazla dolaşmadığım için bilmiyorum onlar ifade eder öyle öğrenirim hatta ünlü diza nın bile sitesinde bir gif animasyon paylaşımımn bir rus grafikçi tarafından kopayalanıp adım silinerek biraz rotasyonla kendi imzasıyla yayaınlandığı söylendi takip ettim evet doğruymuş kopyası elimde teşekkür ederim güzel görüşleriniz ve yorumunuz için bana yorum yapmaktan çekinmeyin herzaman söylüyorum eleştriye açığım ama yaılan eleştriye görede neden o tarzda çalıştığımı izah ederim bu eleştriyi kabul görmeme gibi algılanmasın düşüncemi aktarırım yani iyi çalışmalar dilerim saygılarr...

15

Thursday, 17.04.2014, 23:09

emegine saglik hazar güzel olmus imzan farkli olmus buttonlu :D paylasim icin tskler

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 17.04.2014, 23:29

KERİMCAN VE KIVILCIM ARKADAŞIMA GÜZEL YORUMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR VESİLE İLEDE GENELDE BENİM İMZAMIN YERİ KONUSUNDA ELEŞTRİ GETİREN ARKADAŞLARIMA CEVAP VERMEK İSTİYORUM BUTONLARI TASARLARKEN BUTON ÇERÇEVESİ İÇİNDE İMZAMIN SANKİ RADYONUN ADI YADA BİR BUTON GÖREVİ GİBİ ALGILANCAĞINI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM BEN ORDAKI BUTON SIRALAMASININ BÜTÜNLÜĞÜ BOZULMASIN DİYE ÖYLE TASARLADIM AMA ELEŞTİRİLERİ DİKKATE ALINCA EVET ÇERÇEVESİZ SADE BİR İMZANIN DA UYGUN DÜŞEBİLECEĞİNİ KABUL EDİYORUM ELEŞTRİLER HAKLI BENCEDE ÇOK BÜYÜK BİR HATA OLMASA BİLE DÜŞÜNÜLEBİLİNİRDİ HERKESE İYİ PAYLAŞIMLAR DİLİYORUM

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 18.04.2014, 15:08

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM GÜNEY K YUREGINE SAGLIK IYI ÇALIŞMALAR SİZEDEE

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 18.04.2014, 23:07