Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "arafat44"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 3.08.2009, 09:34

Ben radyomdaki guestlere nasıl nick alacağım ?

Merhaba kardesler acemiyim ufaktan öğreniyorum da radyomdaki guestler giriş alamıyor kayıtlı nick nasıl alabilirim onlara..

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 3.08.2009, 09:45

sen radyoyu acarken nickini nasil aldiysan onlarda ayni o sekilde flatcast.com dan nicklerini alacaklar.

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 3.08.2009, 10:01

çok açıklayıcı olmuş sağolasın ..ben radyoyu açan kişiyim kardeşim nick ten bahsediyorum ..

4

Monday, 3.08.2009, 10:05

Buyur bari daha açıklayıcı bir şey yapıp doğrudan nick alabilecekleri linki verelim ;)

http://www.flatcast.com/de/WizUsr.aspx

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 3.08.2009, 10:16

iyi de buraya kendi radyo şifrem ile giriliyor.bu linki verirsem herkese radyo ana şifresini vermem lazım anlamıyorum ki nasıl giremiyolar deneseler olur aslında girişten ben zor durumda kalıyorum ..:(((

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 3.08.2009, 10:31

Re: Ben radyomdaki guestlere nasıl nick alacağım ?

Alıntı sahibi ""arafat44""

Merhaba kardesler acemiyim ufaktan öğreniyorum da radyomdaki guestler giriş alamıyor kayıtlı nick nasıl alabilirim onlara..

sordugun soru burda.

Bundan ne anliyorum?!

Radyondaki Guestlerin yani misafirlerinde nick almasini istiyorsun?!

eger soru bu ise , iki cevap almissin.

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 3.08.2009, 10:48

evet kardesim evet bazı kardeslerimiz giremiyor girişten nick kabul etmiyor kendime ait başka nick var onu bile şifre ile verdiğim halde giremiyolar..aaaahhhh aaaaaahhhhhh..
:))

denizlerde

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 3.08.2009, 10:51

giristen nick kabul etmiyor diye bisi olamaz... nick ve sifre yazarken kesinlikle yanlis birseyler yapiyorlar.... yaa eksik yaziyorlar yada yanlis ...önce ona cok dikkat edilsin bence ....tek bir bosluk yada tek bir noktalama yanlıs olursa nick kabul etmez

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 3.08.2009, 10:54

ona ne şüphee :) teşekkür ederim kardeşlerim..ablanızım yaşım 42 hoş görün inşaallah..
edit

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 3.08.2009, 11:28

arafat44, sanirim sende bircok kisi gibi ayni hatayi yapiyorsun, sitenize radyoyu ekleyince , radyonun siteye ait bir parcasi oldugunu düsünüyorsunuz.

Sizin sitenin Üyelikleriyle radyodaki üyeliklerin hicbir ilgisi yok, radyo nickleri tüm Flatcast sitesi icin gecerlidir, muhtemelen almak istediginiz nick Flatcastda bir baskasi tarafindan kullaniliyordur.

Örnek Findik benim ve kimsede alamaz.