Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 25.06.2012, 16:43

Flatcast Radyo fcp Tema / Dur dinle sevgilim Hatasiz Kul Olmaz / Türkleydi

Arkadaslar aska geldim :) birde sarkı söyleyeyim dedim napim bu avuntularla kendimi mutlu ediyorum bilir bilmez söyledim işte sürcülisan ettimse AFFOLA :) :)
Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

2

Monday, 25.06.2012, 16:46

Waaaoooww 8o
Harikasın Ablam.

Emeğine, Yüreğine Sağlık,
Güzel Paylaşımın Icin Tesekkurler ;)

cansin159

Moderatör

• "cansin159" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 25.06.2012, 16:49

Emeğinize, Yüreğinize ve sesinize SağLık Harikasınız :)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 25.06.2012, 17:00

offf offfff...
abla süper seslendirmişsinn...sesine sağlık...
valla şarkıya daldım temaya bakmadım bilem :haha:

şaka bi yanada çok hoş temalar olmuş...
özellikle sade teman çok hoşuma gitti...birde bayanlıda sankim accık ufak kullansan resmi dahada güsel olacakmış abla...
kullanışlı ve güzel çalışmalar için teşekkürler abla...
emeklerine sağlık...

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 25.06.2012, 17:03

Ablacım ellerine sağlık bu tema seriside süper olmuş diyecek söz yok sadece denilecek şey HARİKAAAA Paylaşımın için ayrıca teşekkür ederim..

6

Monday, 25.06.2012, 17:21

Çok sagolasın aslanım benım canım kardesim siz bana bakmayın işte böyle bazan ask a geliyorum kendimce bilir bilmez bişeyler söylemeye calısıyorum gülüm beyendinse ne mutlu bana Ersinim YÜREGINE SAGLIK ABLACIM Ben Tesekür ederim

7

Monday, 25.06.2012, 17:22

CanIsım 159 çok Tesekür ederim Canım sagolasın

8

Monday, 25.06.2012, 17:27

Melyem modum Haklısın ablacım bayan resmi konusunda bir türlü ayarlayamadım bak en ufak bır kusur nasıl göze batıyor degılmı modum wallahı farkındayım eylemim ama bilemedim be gülüm aslında bayanlı temaya KADI KIZI ismi koyacaktım bu ayarsızlıktan sonra vazgectim :)
sagolasın ablacım hiçde gösünden gacmamıs gı eylemim :D ama dogru tektir napalım kabulum o resimdeki ayarsızlık :)

Güzel yorumun ve elestirin için çok Tesekür ederim Eylemim sagolasın ablacım.

9

Monday, 25.06.2012, 17:31

Sonbusem Yüregine saglık canım güzel yorumun için Tesekür ederim :) ablacım bak hala eksıklerım yada kusurlarım oluyor temalarımda görüyon demi :D

zamanla yapa yapa insan ögrenıyor gidiyor işte canım be :) mutlaka ufak tefek kusur eksık vs miz oluyor öneri ve elestirilere kulak verir ciddiye alırsak böyle böyle düzeltiyoruz ben özellıkle :) :D

10

Monday, 25.06.2012, 18:17

Bravo benim Canima yine BRAVO ve yine BRAVO :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
NEHIRIMI tutabilene ask olsun :rolleyes:

Seninlede GURUR duyuyorum...
Calisman kadar sesinde Harikulade :thumbup: :1alkis:

Sen Hep Aska gel...
Gelki bu güzellikleri bu özellikleri paylas bizler ile....

KOCAMAN öpüldün.... :kkiss:
emeklerine saglik Güzel seslim benim ....

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 25.06.2012, 18:55

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...

12

Monday, 25.06.2012, 19:34

Emeginize yüreginize sesinize saglik türkleydi temalar süper ama ben oyumu sesinizden yana kullanmak istiyorum :))tbk.ler ve tesk.ler

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 25.06.2012, 19:50

temaaaa süperrrrr onu gectimmmmmm YAAAA NEHİRİMMMM BU NE SESSSSSS BÜLEEEEE ....DEMİNDEN BERİİİ DİSARDAN DİNLİYORUMMMMM MEST OLMUŞUMMMMM
NE OLURRR ARTİK HEP SEN SÖYLEEEEEEE TEMA SARKILARİNİ HARİKASINNNNN SÜPERSİN OLANÜSTÜSÜNNNNNN BASKA NE DİYİMMMM :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

• "••bitanesi••" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 25.06.2012, 21:15

Emeğinize sesinize sağlık leydim temalarda ses de harika paylaşım için tşklr... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

15

Monday, 25.06.2012, 22:27

Melisim seni Efsunumsuz Efsunumuzu sensiz asla düsünemiyorum SIZ HER INSANA NASIP OLAMAYACAK KADAR SAGLAM DÜRÜST VE BIR OKADARDA KIYMETLI CANIMMMM DIYEBILDIKLERIM ÖZ KARDESLERIM DEN FARKSIZ GERCEKTEN sevdıklerıne CANNN Olan kıymetlim varlıklarımsınız Allah hem efsunumdan hem senden binlerce kez razı olsun
CANIGÖNÜLDEN YAZDIGINIZ GÜZEL YORUMLARIN KARSISINDA MAHCUP OLUYOR DUYGULANIYORUM BENI DE O KIYMETLI CANINIZA BASTIGINIZ ICIN
INANIN BENI NASIL HISLERINIZDE HISSEDIYORSANIZ INANIN BENDE KAT BE KATI SAYGI VE COSKULU BIR SEVGINIZ ADIM NEHIR GIBI COSUYOR güzel ALLAHIM HER KIYMET BILEN INSANA SIZIN GIBI İÇTEN MASKESIZ CANDAN DOSTLAR NASIP ETSIN WAR OLUSUNUZ BANA BUYUK MUTLULUK VERIYOR EFSUNUMUDA SENIDE CANANIM MELISIM O GÜZEL YUREGINIZDEN KOKULU KOKULU ÖPÜYORUM BITANEM Sevgilerimle :)
ÇOK TESEKÜR EDIYORUM CANLARIMMM BENIM. :)

16

Monday, 25.06.2012, 22:33

EFSUNUM SEN ORDA BIR YERLERDE WAR OL BANA EN BUYUK SERVET SENIN GIBI ALLAHIMIN BIR GUZEL KULU OLMAN SEN ISTE CANIM FEDA OLSUN SENIN GIBI KIYMETIME CANMELEGIM BENIM
:) COK SAGOLASIN BITANEM BEYENDIGINE COK SEVINDIM GÜLÜM :)

EFSUN BAK AKLIMA NE GELDI KIZ :D BEN BÖYLE SARKI TÜRKÜ SİİR VS SÖLERKEN AL-PI DE NE BU BÖYLE DERMIS :D BENIDE ATARMIS MI SONUNDA BENDEN BIKIP DA HE :D AMAN ALLAHIM BEN NERELERE GIDEYIM NERELERE KACAYIM ARTIK :) WAY ANAMWAAAY DÜSÜNMESI BILE KORKUTTU HINCI BENI :D

17

Monday, 25.06.2012, 22:38

CANKIZ Yorum yazdıgın için Tesekür ederim sagolasın

18

Monday, 25.06.2012, 22:41

hazin72 <<çok sagolasın güzel yorumun için okuyunca inan mutlu oldum ^^
çok
Tesekür Ederim yüregine saglık :)

19

Monday, 25.06.2012, 22:43

Bitanesim Beyendigine çok memnun oldum canım
sagolasın allah razı olsun yüregine saglık
ben Tesekür ederim güzel yorumun için :)

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 26.06.2012, 00:50

Emeginie yüregine saglık güzel paylaşım için teşklr